Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Kurnikowska: Nie zagrałyśmy tak, jak potrafimy

Natalia Kurnikowska: Nie zagrałyśmy tak, jak potrafimy

fot. Bogusław Krośkiewicz

Siatkarkom z Muszyny pozostaje już tylko walka o piątą lokatę i grę w europejskich pucharach. Po dotarciu do finału Pucharu Polski na pewno apetyty kibiców były większe. - Nie zagrałyśmy tak, jak potrafimy - mówi Natalia Kurnikowska

Zawodniczki z Muszyny rozpoczynają walkę o piąte miejsce. Do osiągnięcia tego celu niezbędna będzie bardzo dobra dyspozycja wszystkich zawodniczek. Jedną z wyróżniających się siatkarek w ekipie Bogdana Serwińskiego i zawodniczką, która dzięki dobrej postawie w trakcie sezonu zyskała sobie uznanie szkoleniowca mineralnych jest Natalia Kurnikowska. Młoda przyjmująca nie zamierza jednak spocząć na laurach i stawia sobie wysokie wymagania. – I może akurat w tych meczach nie spisałam się najlepiej, ale naprawdę bardzo mnie cieszy, że dostawałam szanse. Mam nadzieję, że to zaprocentuje w przyszłości i będę grać na wysokim poziomie – ocenia swoje dotychczasowe występy 22-letnia siatkarka.

Dla Natalii Kurnikowskiej gra w drużynie o tak wysokich aspiracjach jak ekipa z Muszyny to szansa na dalszy rozwój. Była zawodniczka AZS-u Białystok w tym sezonie sprawdzała swoje umiejętności także na pozycji atakującej. – W sumie to kolejne nowe doświadczenie, by w takiej drużynie wziąć odpowiedzialność na siebie – mówi Kurnikowska. Zawodniczki z Muszyny po dobrym występie w Pucharze Polski na pewno liczyły na to, że w starciu z wrocławiankami podejmą rękawice, jednak teraz pozostaje im tylko gra o piąte miejsce. – Żal jest duży. Może byłby mniejszy, gdybyśmy zaprezentowały siatkówkę, na jaką nas stać, czyli przynajmniej taką, jaką kibice zobaczyli w Pucharze Polski – komentuje ćwierćfinałową rywalizację Kurnikowska.

Więcej w Dzienniku Polskimźródło: Dziennik Polski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved