Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Filipowicz: Wygrać seta, może dwa, może cały mecz…

Paweł Filipowicz: Wygrać seta, może dwa, może cały mecz…

fot. Sabina Bąk

- Chcemy, aby rywalizacja trwała jak najdłużej - zapewnia Paweł Filipowicz, libero radomian. W piątek siatkarze Czarnych Radom po raz trzeci zmierzą się z trzecim zespołem Ligi Mistrzów. W dotychczasowych dwóch meczach górą byli jastrzębianie.

Cerrad Czarni Radom jako jedyna drużyna, która odpadła w ćwierćfinale Pucharu Polski, zdołała „urwać” seta wyżej notowanemu rywalowi. Czy w ćwierćfinale siatkarskiej ekstraklasy radomianie okażą się jedyną drużyną, która zdoła wygrać przynajmniej jeden mecz z faworytem? – Gramy z trzecią drużyną Europy. Wiemy, że nie będzie łatwo – przyznaje Paweł Filipowicz.Ale postaramy się walczyć, wygrać seta, może dwa, może cały mecz. Mamy nadzieję, że uda się im postawić i sprawić niespodziankę. Będziemy się starać o to, aby wygrać mecz w piątek i przedłużyć walkę o miejsce w „czwórce” przynajmniej do soboty.

Radomianie solidnie trenują. Jak zapewniają, robią to, aby w piątek wypaść jak najlepiej. Dziś nie wiedzą, który z zawodników znajdzie się w wyjściowym składzie. Filipowicz rywalizuje o miejsce z Adamem Kowalskim. Od początku sezonu rywalizujemy z Adamem, ale myślę, że to z pożytkiem dla nas i całej drużyny. O tym, który z nas wyjdzie na boisko, zadecyduje trener Rober Prygiel – mówi Filipowicz.

Telewizja Polsat Sport zaplanowała transmisję z piątkowego meczu Czarnych oraz w przypadku zwycięstwa radomian także z sobotniego. Zmieniona została jednak godzina rozpoczęcia ewentualnego czwartego spotkania play-off. Jeśli dojdzie do czwartego pojedynku Czarnych z Jastrzębskim, rozpocznie się on w sobotę, 29 marca, o godz. 20.źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved