Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Daniel Pliński wrócił do treningów

Daniel Pliński wrócił do treningów

fot. archiwum

Po blisko miesięcznej przerwie Daniel Pliński trenuje już na pełnych obrotach. Zawodnik musiał odpocząć od zajęć z piłką po tym jak w spotkaniu z Gubernią odnowiła mu się kontuzja palca. Teraz już z jego zdrowiem jest wszystko w porządku.

– Z palcem już wszystko w porządku – mówi z ulgą w głosie popularny "Plina". – Fajnie, że mogę już odbijać piłkę, na pewno cieszy się też z tego trener, bo ma do dyspozycji większą liczbę zawodników. Czuję głód siatkówki i już nie mogę się doczekać kiedy dojdę do odpowiedniej dyspozycji – dodaje środkowy bełchatowian.

Daniel w ostatnich miesiącach miał sporego pecha. Urazu palca nabawił się podczas spotkania z Generali Unterhaching, po którym musiał pauzować przez parę tygodni. Po tym jak kontuzja odnowiła się w rewanżowym meczu z Gubernią Niżnym Nowgorod zawodnik miał jeszcze dłuższą przerwę.

Przypomnijmy, że w czasie kiedy środkowy Skry miał przymusowy rozbrat z siatkówką, jego zespół pokonał w trzech meczach AZS Politechnikę Warszawską i awansował do półfinału PlusLigi. Nadal jednak czeka na swojego kolejnego rywala, bowiem nie zakończyła się jeszcze rywalizacja pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Czarnymi Radom. Jastrzębianie jednak prowadzą 2:0 w meczach i to najprawdopodobniej z nimi bełchatowianie zagrają o prawo do gry w finale.źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved