Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzej Dudziec: Zespół i skład zależy od kasy

Andrzej Dudziec: Zespół i skład zależy od kasy

fot. archiwum

- Będziemy chcieli złożyć zespół z ludzi, którym będzie zależało, którzy będą dążyli do podnoszenia swoich umiejętności - twierdzi trener Pekpolu Ostrołęka, Andrzej Dudziec. - Ja jeszcze nie podjąłem decyzji, czy będę prowadził ten zespół w przyszłym sezonie.

Biało-czerwoni niewiele mieli do powiedzenia w dwóch wyjazdowych starciach, które łatwo przegrali 0:3. W starciu rozegranym w hali im. Arkadiusza Gołasia podjęli walkę, ale starczyło to na zaledwie jednego seta. – Jestem zadowolony z zespołu, bardzo się cieszę, że chłopcy podjęli walkę – komplementował swoich zawodników trener Andrzej Dudziec. Gdyby lepiej w tym meczu zaprezentowali się atakujący Łukasz Owczarz i Damian Wierzbicki, to nie wiem, czy wynik spotkania nie byłby inny. Łukasz nie czuł się w tym ostatnim meczu najlepiej, czego zresztą nie ukrywał. Damian miał swoje dobre momenty, ale to też było za mało…

Trener Andrzej Dudziec w ostatnim spotkaniu dał szansę gry przyjmującemu Arturowi Jacyszynowi, który od dłuższego czasu nie miał miejsca w wyjściowym składzie biało-czerwonych. – Uważam, że Artur Jacyszyn przez swoje zaangażowanie zasłużył na to, aby wyjść w pierwszym składzie w starciu z Banimexem Będzin – podkreślał szkoleniowiec Energi Pekpol.

W ostatnich starciach sezonu trener Andrzej Dudziec nie widział miejsca w wyjściowym składzie dla kapitana Macieja Krzywieckiego, a także rozgrywającego Kamila Obrębskiego. Drugiego z wymienionych siatkarzy nie ma już w Ostrołęce, bo ze względu na sprawy osobiste poprosił o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. – Maćkowi dziękuję za wszystko, co dla nas zrobił. Miał w ostatnich dwóch sezonach trochę pecha przez kontuzję, uważam, że on jeszcze nie wrócił do swojej optymalnej formy – mówi Andrzej Dudziec, który stwierdził, że krótka ławka rezerwowych w tym sezonie była dla niego sporą przeszkodą nie tylko w meczach ligowych, ale również w treningach.W Ostrołęce wszyscy zastanawiają się już, jak będzie wyglądał zespół Pekpolu w przyszłym sezonie i jakie cele w rozgrywkach I ligi mężczyzn będzie sobie stawiał. – Zespół i skład zależy od kasy. Na pewno będziemy chcieli złożyć zespół z ludzi, którym będzie zależało, którzy będą dążyli do podnoszenia swoich umiejętności – twierdzi Andrzej Dudziec. – Ja jeszcze nie podjąłem decyzji, czy będę prowadził ten zespół w przyszłym sezonie. To zależy również od zarządu klubu. Ja widzę swoje błędy, może teraz bym inaczej coś zrobił w tym sezonie. Kontuzje zdecydowały w tym sezonie, że rotacje w składzie były bardzo duże. Na spokojnie będziemy rozmawiali o całym sezonie – dodał trener Pekpolu.

źródło: inf. własna, to.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved