Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grand Slam w Starych Jabłonkach potwierdzony

Grand Slam w Starych Jabłonkach potwierdzony

fot. archiwum

Mimo trudności z uzyskaniem odpowiedniego budżetu, tegoroczny turniej z cyklu World Tour Grand Slam w Starych Jabłonkach dojdzie do skutku. Organizatorom udało się w ostatniej chwili zdobyć środki na sfinansowanie imprezy także w tym roku.

Od zakończenia zeszłorocznych mistrzostw świata w Starych Jabłonkach miłośników plażówki w Polsce dochodziły niepokojące wieści o problemach z organizacją kolejnego turnieju na Mazurach. W kuluarach krążyła informacja o braku nawet miliona złotych niezbędnego do przeprowadzenia turnieju na poziomie, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Podejmowane były nawet próby przekonania Międzynarodowej Federacji Siatkówki (FIVB) do zmniejszenia opłaty licencyjnej. Okazuje się jednak, że zawody zaplanowane w tym roku na 19-24 sierpnia odbędą się dzięki dużemu wsparciu sponsorów.

Mogę już oficjalnie potwierdzić, że w tym roku turniej Grand Slam w Starych Jabłonkach się odbędzie – mówi Piotr Kaczmarek, marketing manager zawodów. – W ostatniej chwili otrzymaliśmy potwierdzenie od sponsora, którym jest firma Orlen. Transmisje telewizyjne przeprowadzi natomiast Polsat. Cieszymy się, że możemy podtrzymać tradycję naszego turnieju i już teraz zapraszamy na Mazury – dodaje.

 źródło: beachvolleyball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved