Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dominik Stanisławczyk: Zabrakło nam sił

Dominik Stanisławczyk: Zabrakło nam sił

fot. Damian Krzanowski / karpaty-krosno.pl

- Postaramy się w Rzeszowie ponownie wygrać, bo udowodniliśmy, że potrafimy to robić. Mam nadzieję, że w sobotę to my będziemy się cieszyć - zapowiedział przed decydującym meczem o finał I ligi trener Karpat Krosno, Dominik Stanisławczyk.

Siatkarki Karpat Krosno nie wykorzystały we wtorek szansy na awans do finału I ligi. W czwartym półfinałowym pojedynku z Developresem Rzeszów uległy przeciwniczkom 2:3 i tym samym losy rywalizacji rozstrzygną się w sobotnim meczu numer pięć. – Zaczęliśmy popełniać strasznie dużo błędów, być może troszeczkę zabrakło nam sił, bo już nie broniliśmy tylu piłek i nie wyprowadzaliśmy skutecznych kontr – myślę, że to było decydujące – skomentował przyczyny porażki trener krośnianek, Dominik Stanisławczyk. – Jeśli w tie-breaku psujemy kilka zagrywek, atak i mamy niedokładne rozegranie, to niestety… tak nie możemy grać – kontynuował.

Nic się nie stało, dziewczyny są bardzo waleczne, bardzo ambitne. Ten sezon i tak należy zaliczyć do udanych, ale on się jeszcze dla nas nie skończył, mamy jeszcze jeden mecz. Postaramy się w Rzeszowie ponownie wygrać, bo udowodniliśmy, że potrafimy to robić. Mam nadzieję, że uda nam się odnieść zwycięstwo w sobotę i to my będziemy się cieszyć, a nie przeciwniczki – dodał trener Karpat Krosno.

Kapitan krośnieńskiej ekipy, Katarzyna Nadziałek, wyraźnie żałowała niewykorzystanej szansy. – Rzeszowianki poprawiły każdy element, my jakoś osłabłyśmy. Wszystko im wychodziło. Miały dobrą obronę i zagrywkę taką, że ciężko było ją przyjąć i skończyć atak. My natomiast zaczęłyśmy głupieć i popełniać proste, bo niewymuszone błędy. To spowodowało, że przegrałyśmy – przyznała. – Żadna z nas nie nastawiała się na to, że łatwo wygramy, ponieważ ten zespół jest nieobliczalny. Dzisiaj to było widać, wynik mógł się bardzo szybko obrócić na korzyść jednego lub drugiego zespołu. Cóż, przegrałyśmy, ale jedziemy teraz do Rzeszowa i wygrywamy – zapowiedziała Nadziałek. 

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved