Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paulina Maj: Moim zdaniem wszystko ciągle jest możliwe

Paulina Maj: Moim zdaniem wszystko ciągle jest możliwe

fot. Łukasz Krzywański

- Ostatnio jeden z kibiców powiedział mi, że lubi oglądać nasze mecze, bo zawsze są ekscytujące. We Wrocławiu przegrałyśmy, ale każda z nas dała z siebie sto procent. Walczyłyśmy, próbowałyśmy - mówi libero zespołu z Muszyny, Paulina Maj.

Przez sześć ostatnich sezonów klub z Muszyny zawsze kończył sezon na podium. Teraz też tak będzie?

Paulina Maj:Nie wiem, wciąż mamy na to szansę. Przegrałyśmy dwa pierwsze spotkania we Wrocławiu, ale jesteśmy w stanie – chociaż przeciwnik jest bardzo mocny – zwyciężyć u siebie z tym zespołem dwukrotnie, a potem na boisku Impelu zakończyć rywalizację na swoją korzyść. Może potrzeba tylko większego luzu?

Tym, którzy w półfinale już widzą Impel, trzeba przypomnieć, że to „Mineralne” są chyba w ostatnich miesiącach najbardziej nieobliczalną drużyną.Dokładnie. Nikt nie wierzył, że w Pucharze Polski uda nam się przejść Atom Trefl Sopot, potem Dąbrowę, a na koniec zagrać w ścisłym finale. Cały czas stawiamy sobie wysokie cele. Impel to nie jest drużyna, której nie możemy pokonać. Przeciwnie – ten zespół jest w naszym zasięgu. Na pewno jednak się nie poddamy. Będziemy walczyć, żeby jeszcze nasze szanse przeciągnąć dalej, bo moim zdaniem wszystko ciągle jest możliwe.

Była już pani w takiej sytuacji, że to właśnie pani zespół przegrał oba pierwsze mecze w fazie play-off?

Szczerze mówiąc, to sobie nie przypominam. Jeśli już, to chyba było po jeden. Raczej do tej pory takiej złej sytuacji nie miałam, ale wiara czyni cuda, więc jeżeli poprawimy kilka elementów i wyjdziemy na niedzielny mecz dobrze zmotywowane oraz cieszące się wspólną grą, to będzie dobrze.

Cała rozmowa Łukasza Madeja w serwisie dziennikpolski24.pl

źródło: Dziennik Polski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved