Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Niegroźny uraz Michała Kądzioły

Niegroźny uraz Michała Kądzioły

fot. archiwum

Męska reprezentacja Polski w siatkówce plażowej przebywa na obozie na Fuerteventurze. Podczas jednego z treningów kontuzji uległ Michał Kądzioła. Przerwa w treningach naszego reprezentanta może potrwać około tygodnia.

Michał Kądzioła w poniedziałek nabawił się skręcenia stawu skokowego i we wtorek przeszedł badanie USG. Na szczęście uraz nie jest tak groźny, jak się zapowiadało. – Graliśmy mecz sparingowy z inną naszą parą, Piotrem Kantorem i Maciejem Kosiakiem – mówi Kądzioła. – Kosiak wystawił piłkę blisko siatki i walczyliśmy o nią na siatce z Kantorem, po czym upadłem na jego stopę. W pierwszym momencie poczułem mocny ból, ale po kilku chwilach myślałem, że będę mógł kontynuować mecz. Fizjoterapeuta zabronił mi jednak dalszego występu.

We wtorek plażowicz przeszedł zabieg USG, po którym okazało się, że uraz nie jest groźny. – Wszystkie mięśnie ścięgna i torebka stawowa są w całości i nienaruszone – mówi Kądzioła. – Ze względu na stłuczenie kości stępu i piętowej moja przerwa potrwa około tygodnia. Masażysta Marcel Korycki zajmuje się mną 2-3 razy dziennie, więc powinienem wrócić od poniedziałku w pełni sił.

Więcej w serwisie lodz.sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved