Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Giuseppe Cuccarini: Mój plan jest prosty i za każdym razem taki sam

Giuseppe Cuccarini: Mój plan jest prosty i za każdym razem taki sam

fot. Bogusław Krośkiewicz

Przekonaliśmy się, że nasz obecny rywal prezentuje się teraz naprawdę dobrze - mówi trener Chemika Police, Giuseppe Cuccarini. - Jestem więc pewny, że czeka nas trudne zadanie i zacięta walka - dodaje szkoleniowiec przed trzecim meczem play-off w Legionowie.

Na pomeczowej konferencji prasowej w minioną niedzielę w Policach kapitan drużyny, Anna Werblińska, stanowczo stwierdziła, że zamierza w Legionowie zagrać jeden, zwycięski mecz.

Giuseppe Cuccarini:Mój plan jest prosty i za każdym razem taki sam: zagrać jak najlepszą siatkówkę. Uważam, że zawsze, gdy będziemy grać naszą najlepszą siatkówkę, możemy wygrywać mecze ze wszystkimi przeciwnikami, także z Legionovią. Przekonaliśmy się, że nasz obecny rywal prezentuje się teraz naprawdę dobrze. Dodatkowo zawodniczki tej drużyny będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością, zaspokoić oczekiwania. Jestem więc pewny, że czeka nas trudne zadanie i zacięta walka. Ufam jednak swoim zawodniczkom i jestem przekonany, że są gotowe zagrać mecz na wysokim poziomie.

I spokojnie czekać na kolejnego rywala w półfinale play-off?Teraz skupiamy się na walce z Siódemką Legionovią i nie myślimy na razie o następnych przeciwnikach. Kiedy zapadną rozstrzygnięcia w tej rundzie play-off, będziemy zastanawiać się nad konkurentem półfinałowym.

Będzie to, pana zdaniem, BKS Bielsko-Biała czy Tauron Dąbrowa Górnicza?

Nie wiem. Dąbrowa to duże wyzwanie dla Bielska. Z kolei Bielsko jest bardzo trudną drużyną dla każdego przeciwnika. Tauron wygrał dwa mecze, ale w play-off wszystko może się zdarzyć – to jedyna i podstawowa zasada tych rozgrywek. Lepiej więc nie dywagować, a skupić się na naszych meczach przeciwko Siódemce i starać się zagrać jak najlepiej z tą drużyną.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved