Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michał Wiszniewski: Ogólnie źle to nie wypadło

Michał Wiszniewski: Ogólnie źle to nie wypadło

fot. archiwum

- Gdyby było czwarte miejsce, to plan byłby wykonany w stu procentach, a w mojej ocenie przy odrobinie szczęścia mogła być nawet trzecia pozycja. Ale ogólnie źle to nie wypadło - podsumowuje zakończony już dla Ślepska Suwałki sezon prezes Michał Wiszniewski.

–  Mam nadzieję, że Cuprum wygra rywalizację z Krispolem Września i będziemy na piątym miejscu. Jest to cel minimum, jaki postawiliśmy przed drużyną na początku sezonu. Ale sytuację trochę zamazuje porażka 0:3 w play-off z KPS-em Siedlce. I nie ma co mówić, że było to po wyrównanych meczach, po prostu byliśmy gorsi. Może gdybyśmy trafili na inną drużynę, to byłoby lepiej, ale już się tego nie dowiemy – mówi prezes pierwszoligowego Ślepska Suwałki, Michał Wiszniewski.Gdyby było czwarte miejsce, to plan byłby wykonany w stu procentach, a w mojej ocenie przy odrobinie szczęścia mogła być nawet trzecia pozycja. Ale ogólnie źle to nie wypadło. Trzeba tu też zaznaczyć, że drużyna była kompletnie przebudowana – z nowym pierwszym i drugim trenerem – dodał Wiszniewski.

Po zakończonym sezonie zwykle przychodzi czas na podsumowania. – Na oceny trenerów i zawodników jest jeszcze za wcześnie. Wszyscy mają kontrakty do końca maja i mamy jeszcze dużo czasu. Porozmawiamy z trenerem, przedstawi nam swoją opinię, plany i będziemy wiedzieli więcej. Przecież on po raz pierwszy prowadził zespół samodzielnie – twierdzi prezes Ślepska. – Z zawodnikami także będziemy rozmawiali, ale nie od razu o pieniądzach. Niech każdy wyrazi swoje spostrzeżenia na temat klubu i czy w ogóle chce u nas zostać. Z mojej strony nie chciałbym na pewno takiej rewolucji, jaka była po poprzednim sezonie. Może to będą zmiany tylko kosmetyczne. Natomiast od strony pozasportowej ten sezon był udany. Widać, że siatkówka w Suwałkach rośnie. Były takie mecze, że nie wszyscy kibice mogli się zmieścić w naszej hali, a przecież mamy tam około 700 miejsc – dodał sternik suwalskiego klubu.

Więcej informacji na bialystok.sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved