Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejna kontuzja w zespole Czarnych Radom

Kolejna kontuzja w zespole Czarnych Radom

fot. Izabela Kornas

Nieszczęścia chodzą parami. Przytoczone powiedzenie na pewno sprawdza się w przypadku zespołu Cerrad Czarni Radom. Przed wyjazdem do Zielonej Góry na turniej finałowy Pucharu Polski trener Robert Prygiel stracił kolejnego zawodnika.

Przed kilkoma tygodniami w drużynie niemal w tym samym czasie kontuzji nabawili się Adam Kamiński i Jozef Piovarci. W ostatnich dniach sytuacja się powtórzyła. Do kontuzjowanego Wytze Kooistry we wtorek dołączył Jozef Piovarci. Środkowy reprezentacji Słowacji w ostatnich minutach zajęć podczas jednego z ćwiczeń nabawił się urazu. Prześwietlenie przeprowadzone tuż po treningu nie pozostawiło złudzeń – siatkarz złamał palec u ręki.

Kilka godzin przed wyjazdem do Zielonej Góry zespół stracił kolejnego zawodnika, co stawia go w jeszcze trudniejszej sytuacji. Robert Prygiel nie traci jednak nadziei na dobry występ drużyny. – Niełatwa sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała, ale jeśli miałbym wskazać drużynę, która będzie w stanie sprawić niespodziankę, to powiem, że jesteśmy to my. Oczywiście faworytami są zespoły „wielkiej czwórki”. W nich widzę triumfatora, ale pamiętajmy, rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami – zapewnia szkoleniowiec.

źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved