Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Dryja: Siatkówka to sport nieobliczalny

Dawid Dryja: Siatkówka to sport nieobliczalny

fot. Tomasz Tadrała

- Można powiedzieć, że do play-off zakwalifikowaliśmy się cudem. Na pewno jakiś szał pozostał. Mieliśmy nadzieję, że także w Rzeszowie coś ugramy - mówi wypożyczony z Resovii do Effectora Kielce środkowy Dawid Dryja.

Przyjechaliśmy walczyć, ale dostaliśmy dwa razy dobrą lekcję siatkówki, zostaliśmy zbici. Oprócz drugiego seta w pierwszym meczu nie było mowy o podjęciu walki. Mieliśmy nadzieję, że może uda się urwać seta, dwa, ale przyjechaliśmy do mistrza Polski i mieliśmy także świadomość, że będzie bardzo ciężko, i było – mówi Dawid Dryja z Effectora Kielce po dwóch porażkach w play-off w Rzeszowie. – Po sobotnim spotkaniu mieliśmy w sobie trochę więcej energii, aby zawalczyć, ale się nie udało – dodaje środkowy kielczan i jednocześnie zapowiada walkę o wygraną w trzecim meczu, który odbędzie się już w Kielcach.

Można powiedzieć, że do play-off zakwalifikowaliśmy się cudem. Na pewno jakiś szał pozostał. Mieliśmy nadzieję, że także w Rzeszowie coś ugramy – twierdzi Dawid Dryja w wywiadzie dla serwisu nowiny24.pl. – Aby cokolwiek ugrać, trzeba grać przynajmniej na 200 procent. Siatkówka to sport nieobliczalny i wszystko może się zdarzyć – dodaje środkowy Effectora, który wciąż jest zawodnikiem Resovii wypożyczonym do kieleckiego klubu. Dawid Dryja nie ukrywa, że marzy mu się powrót do Resovii i ponowna gra w tym klubie.

Cały wywiad Marka Bluja w serwisie nowiny24.plźródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved