Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Łukasz Chajec: Damy z siebie maksa

Łukasz Chajec: Damy z siebie maksa

fot. archiwum

- To, czy będziemy grali w turnieju półfinałowym z pierwszego czy drugiego miejsca, nie ma większego znaczenia, bo tam gra się każdy z każdym - powiedział przed meczem z GTPS-em Gorzów Wielkopolski trener Olimpii Sulęcin, Łukasz Chajec.

Siatkarze Olimpii Sulęcin zagwarantowali już sobie miejsce w turnieju półfinałowym o wejście do I ligi mężczyzn. Niewiadomą jest jeszcze tylko lokata, na której sulęcinianie uplasują się w końcowym rozrachunku w grupie 1. Aktualnie Olimpia ma na swoim koncie 19 punktów i jeszcze dwa spotkania przed sobą, natomiast drugie Morze Bałtyk Szczecin ma 11 oczek i trzy mecze do końca. – Myślę, że to, czy będziemy grali w turnieju półfinałowym z pierwszego czy drugiego miejsca, nie ma większego znaczenia, bo tam gra się każdy z każdym. Żeby wejść do turnieju finałowego, trzeba wygrywać jak najwięcej meczów – przyznał trener siatkarzy z Sulęcina, Łukasz Chajec.

Już w weekend Olimpia zmierzy się w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszym Rajbudem Meprozetem GTPS. Gorzowianie zamykają małą tabelę zespołów grających o lokaty 1-4, jednak opiekun sulęcinian poważnie podchodzi do tej konfrontacji. – Do spotkania z GTPS-em będziemy podchodzić normalnie. Pełna mobilizacja, koncentracja. Na pewno damy z siebie maksa i zrobimy wszystko, by w Gorzowie wygrać – powiedział trener Olimpii.

Do końca drugiej fazy grupowej w rozgrywkach II ligi mężczyzn w grupie 1 pozostały jeszcze trzy ligowe kolejki, a po nich przyjdzie czas na walkę w jednym z turniejów półfinałowych o wejście na zaplecze ekstraklasy. Z racji tego, iż Olimpia ma już zagwarantowany awans do kolejnego etapu, trener Chajec traktuje nadchodzące dwa spotkania również jako formę sparingu i test-meczu przed najważniejszymi spotkaniami sezonu. – My traktujemy te dwa mecze z zespołami z Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina jako część okresu przygotowawczego, mecze przygotowawcze do tego turnieju półfinałowego. Turniej jest za około dwa miesiące. Zostały nam dwa mecze do rozegrania no i nie ukrywam, że później będzie ciężko o tak dobrych „sparingpartnerów” jakimi są gorzowianie i szczecinianie – zakończył opiekun liderów z Sulęcina.źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved