Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dariusz Daszkiewicz: Przed sezonem nikt na nas nie stawiał

Dariusz Daszkiewicz: Przed sezonem nikt na nas nie stawiał

fot. Tomasz Kubicki / Effector

- Na pewno jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się pokonać zespół z Bełchatowa i awansować do finałowej ósemki, bo jest to dla nas ogromnym sukcesem. Przed sezonem nikt nie dawał nam na to zbyt wielu szans - mówi trener Dariusz Daszkiewicz.

Na chłodno się jeszcze nie da rozmawiać o tym meczu – mówił dzień po spotkaniu w Bełchatowie trener Effectora Kielce, Dariusz Daszkiewicz. Jego zespół pokonując 3:2 Skrę, zapewnił sobie miejsce w play-off. – Było tyle emocji, tyle zwrotów akcji, że zarówno mnie, jak i zawodników ten mecz kosztował bardzo dużo sił. Na pewno jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się pokonać zespół z Bełchatowa i awansować do finałowej ósemki, bo jest to dla nas ogromnym sukcesem. Przed sezonem nikt nie dawał nam na to zbyt wielu szans – dodał szkoleniowiec kielczan.

Nasz zespół będzie miał okazję do rozegrania kilku dodatkowych spotkań z dobrymi przeciwnikami, a to ogromny bagaż doświadczenia, którego nie da się zdobyć w inny sposób – dodał trener Daszkiewicz.źródło: effectorkielce.com.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved