Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kadeci MOS-u Wola najlepsi na Słowacji

Kadeci MOS-u Wola najlepsi na Słowacji

fot. archiwum

Drużyna kadetów MOS-u Wola Warszawa wygrała po raz drugi z rzędu tradycyjny turniej w Svidniku na Słowacji. Zespół ze stolicy pojechał tam na zaproszenie współpracującego z MOS-em Wola klubu Slavia Svidnik.

Fajnie, że drugi raz z rzędu udało nam się wygrać turniej o Pohar Primatora Mesta Svidnik. Na pewno odpoczęliśmy psychicznie po ostatnim niepowodzeniu w mistrzostwach Mazowsza i miło spędziliśmy czas. Chłopcy mogli zagrać w niektórych meczach na innych pozycjach niż zwykle, co sprawiło im wiele frajdy. Mimo „szpitala” w zespole udało się zebrać 10 osób, bo do ostatniej chwili wyjazd na turniej wisiał na włosku, ze względu na choroby i kontuzje. Zwyciężyliśmy, dostaliśmy kilka nagród indywidualnych, tak więc proces reaktywacji i turniej należy uznać za udany – ocenił trener MOS-u. Jego drużyna w pierwszej części turnieju pokonała VK Slávia Svidník „B”, VKM Stará Ľubovňa A i ŠA Košice bez straty seta i awansowała do finału. W nim również 2:0 warszawianie pokonali VK Slávia Svidník A. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania w MOS-ie wybrano Maksa Warszywodę. Nagrody indywidualne w turnieju odebrali także Kacper Goździkiewicz – libero, Szymon Jarzynka – atakujący oraz libero Dominik Jaglarski uznany MVP całych zawodów.

W drodze powrotnej ze Słowacji siatkarze z Warszawy zatrzymali się w Rzeszowie, gdzie rozegrali sparingowe mecze z Resovią oraz zostali zaproszeni do hali na Podpromiu na mecz PlusLigi Resovia – Czarni Radom. – W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Rzeszowie, gdzie rozegraliśmy sparing z kadetami Resovii rocznika ’98 oraz młodzikami. Oba spotkania wygraliśmy. Dzięki uprzejmości trenerów Grzegorza Wisza i Artura Łozy po sobotnim sparingu udaliśmy się na mecz PlusLigi Resovia Rzeszów – Czarni Radom, za co serdecznie dziękujemy – zakończył trener Konrad Cop.

Skład MOS-u Wola: Maksymilian Warzywoda, Piotr Cecot, Daniel Grzymała, Adrian Kacperkiewicz, Szymon Jarzynka, Kacper Żabicki, Wiktor Siewierski, Mateusz Rećko, Dominik Jaglarski (l), Kacper Goździkiewicz (l)Końcowa kolejność turnieju w Svidníku:
1. MOS WOLA Varšava
2. VK Slávia Svidník „A”
3. VKM Stará Ľubovňa „A”
4. VKM Stará Ľubovňa „B”
5. Športová akadémia Košice
6. VK Junior 2012 Poprad
7. VK Slávia Svidník „B”
8. VK MIRAD PU Prešov

źródło: moswola.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved