Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zwycięski sparing Energi Pekpol

Zwycięski sparing Energi Pekpol

fot. Joanna Skólimowska

Siatkarze Energi Pekpol Ostrołęka przygotowują się do ćwierćfinału I ligi, w którym zagrają z MKS-em Banimex Będzin. Podopieczni Andrzeja Dudźca w piątkowym sparingu pokonali na wyjeździe Ślepsk Suwałki 3:1. Do zdrowia wracają kontuzjowani gracze.

Wynik traktować należy treningowo, podobnie jak całe spotkanie. Trenerzy umówili się na cztery sety, a w obu ekipach wystąpili wszyscy zdrowi zawodnicy – w przypadku drużyny z Mazowsza była to cała jedenastka, tylko bez Jakuba Kowalczyka. Do zdrowia wracają kontuzjowani wcześniej gracze – Maciej Krzywiecki i Artur Jacyszyn. Obaj zagrali w tym sparingu po dwa sety.

Duży postęp nastąpił również w przypadku wspomnianego wcześniej „Kropka”. – Kuba przychodzi na treningi, pracuje na siłowni, nie obciążając oczywiście kontuzjowanej nogi. Stara się być w ruchu, pracuje i jego postawę mogę określić jako wzorową – mówi prezes Stanisław Nowaczyk. W sprawie pozostałych graczy szef klubu również wypowiada się optymistycznie – Kontuzjowani gracze zdrowieją i dzięki temu jestem optymistą przed play-off. Na MKS MOS Będzin dysponować będziemy na pewno jedenastoosobowym składem – dodaje.

Sytuacja, w której trener ma do wyboru jedenastu graczy, jest całkiem dobra, w porównaniu do meczu z Avią Świdnik, na który gotowych było tylko ośmiu zawodników. Pierwsze mecze fazy play-off z faworytem I ligi, Banimexem Będzin, ostrołęczanie rozegrają 8 i 9 marca na wyjeździe.źródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved