Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W. Kawka nowym dyrektorem sportowym klubu z Dąbrowy Górniczej

W. Kawka nowym dyrektorem sportowym klubu z Dąbrowy Górniczej

fot. archiwum

Począwszy od dnia 1 marca br. Waldemar Kawka pełni obowiązki związane z funkcją dyrektora sportowego klubu z Dąbrowy Górniczej. Kawka, który był trenerem MKS-u przez wiele lat, na tym stanowisku zastąpił  Roberta Karlika.

Dużo obowiązków zawodowych sprawiło, że do zarządu klubu wpłynęła rezygnacja Roberta Karlika. – W związku z tym, że Robert zajmuje się dużymi programami unijnymi w szkolnictwie, po prostu nie wyrabiał się czasowo i doszedł do wniosku, że musi zrezygnować z pełnionej funkcji. Zarząd przyjął jego rezygnację. Jednocześnie Waldek Kawka, którego nie chcieliśmy tracić, został nowym dyrektorem sportowym i przejął obowiązki Roberta. Życie toczy się dalej – wyjaśnił Robert Koćma, prezes zarządu Miejskiego Klubu Siatkarskiego S.A.

– Wszystko, co się zaczyna, kiedyś się kończy. Nadmiar obowiązków, które spadły na mnie w szkole i poza nią, spowodował, że już brakuje mi czasu. Myślę, że mój następca jest dobrym fachowcem i na pewno sobie poradzi – podkreślił Robert Karlik, który spędził w klubie wiele lat jako prezes stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza, a także dyrektor sportowy Miejskiego Klubu Siatkarskiego S.A.

Od dnia 1 marca br. na stanowisku dyrektora sportowego klubu nastąpiła więc zmiana, począwszy od tego dnia obowiązki związane z tą funkcją pełni Waldemar Kawka. – Cieszę się, że kolejny raz mogę pomóc MKS-owi. Robert zrobił dla klubu wiele dobrego, za co należą mu się podziękowania – zaznaczył.źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved