Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Impel przez jakiś czas bez Katarzyny Koniecznej

Impel przez jakiś czas bez Katarzyny Koniecznej

fot. Łukasz Krzywański

Podczas meczu Pucharu Challenge z Besiktasem doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia, w którym Katarzyna Konieczna zderzyła się na boisku z Dorotą Medyńską. Po konsultacji lekarskiej wiadomo, że atakująca wrocławianek ma stłuczoną kość jarzmową.

Środowy mecz Impelu Wrocław z Besiktasem Stambuł w ćwierćfinale Pucharu Challenge kosztował podopieczne Tore Aleksandersena sporo sił. Niestety też zdrowia. Na początku trzeciego seta niefortunnie zderzyły się głowami Dorota Medyńska i Katarzyna Konieczna.

Zaraz po tym Konieczna zeszła z parkietu, a na jej policzku pojawiło się spore zasinienie. Pomocy udzielili jej klubowi fizjoterapeuci i wydawało się, że atakująca będzie w stanie dokończyć mecz. Po chwili jednak została odprowadzona do karetki, która zawiozła ją do szpitala. Jej brak był znaczącym osłabieniem dla Impelu w tym spotkaniu. Warto dodać, że atakująca była tego dnia w świetnej formie. W pierwszym secie aż czterokrotnie popisała się asem serwisowym. Rozgrywając tylko trzy partie, zdobyła 17 punktów – najwięcej wśród impelek przeciwko Besiktasowi.

Kasia mocno odczuła skutki tego zderzenia. Ma stłuczoną kość jarzmową, ale na szczęście nie jest ona ani pęknięta, ani złamana. Przez najbliższy czas będzie musiała pauzować, więc nie zagra w rewanżowym meczu w Stambule. Obecnie przebywa pod opieką lekarską i potrzebny jest czas, żeby doszła do zdrowia – komentuje prezes Jacek Grabowski.źródło: gazetawroclawska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved