Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Bełchatowianie gotowi do meczu, zapowiadają walkę o finał

Bełchatowianie gotowi do meczu, zapowiadają walkę o finał

fot. Paweł Piotrowski

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego meczu w półfinale Pucharu CEV pomiędzy PGE Skrą i Gubernią Niżnyj Nowgorod. - Na pewno mają mnóstwo postaci, które przewinęły się przez tę światową siatkówkę, więc to będzie naprawdę ciężki bój - zapowiada Karol Kłos.

Jak na wyjazd mamy sporo treningów w hali meczowej, więc myślę, że wyjdzie nam to tylko na dobre. To jest bardzo dobra drużyna, ale to jest półfinał. Tu nie ma słabych przeciwników – mówi Andrzej Wrona. Na pewno mają mnóstwo postaci, które przewinęły się przez tę światową siatkówkę, więc to będzie naprawdę ciężki bój – dodaje Karol Kłos.

Jak podkreślają siatkarze, z aklimatyzacją nie mają żadnych problemów, choć nie brakuje małych „usterek” – w przenośni i dosłownie… Wprawdzie dziś zmieniło się menu i jedzenie jest nieco bardziej urozmaicone, to jednak w hotelu trwa remont i są małe problemy z wypoczynkiem, choć nie wszystkim to przeszkadza. – Ja śpię dobrze, nie przeszkadza mi to w wypoczynku – mówi Facundo Conte, argentyński przyjmujący PGE Skry.źródło: skra.pl, skra.tv

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved