Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > ZAKSA zagra towarzysko z Effectorem

ZAKSA zagra towarzysko z Effectorem

fot. FIVB

We wrześniu kibiców czeka prawdziwe siatkarskie święto - w sześciu polskich miastach zostaną rozegrane mecze mundialu. Jednym z nich są Katowice. Celem promowania wydarzenia wśród młodzieży zorganizowano mecz towarzyski w Szopienicach.

Katowicki Spodek jest jedną z sześciu hal, w których kibice obserwować będą zmagania reprezentacji walczących o triumf w tegorocznych mistrzostwach świata. Władze Katowic w związku z tym prowadzą akcję promowania tego wydarzenia, a jednym ze sposobów propagowania siatkówki wśród młodzieży jest zorganizowanie spotkania towarzyskiego. Już jutro, o 16:30, w hali w Szopienicach ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Effectorem Kielce. To jednak nie koniec atrakcji przewidzianych dla uczniów katowickich szkół. Będą oni bowiem mogli się ponadto spotkać i porozmawiać z Waldemarem Wspaniałym czy Marcinem Prusem.

– Na pewno zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie. W składach obu zespołów jest dużo dobrych zawodników z byłymi i obecnymi reprezentantami Polski. Warto przyjść do hali „Szopienice.” Kibice zobaczą nie tylko dobrych zawodników, ale również dowiedzą się wiele o FIVB Mistrzostwach świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014 – powiedział były trener męskiej reprezentacji Polski, Waldemar Wspaniały, który również będzie obecny na spotkaniu ZAKSY i Effectora.

źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved