Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Paula Szeremeta: Nikt od nas nie oczekiwał, że coś ugramy

Paula Szeremeta: Nikt od nas nie oczekiwał, że coś ugramy

fot. archiwum

Developres Rzeszów nie będzie miło wspominać wyprawy do Bielska-Białej na rewanżowe spotkanie z BKS-em, który awansował do turnieju finałowego Pucharu Polski. - Taki jest sport - przyznała po meczu atakująca rzeszowianek Paula Szeremeta.

To nie był dobry mecz Developresu Rzeszów. Stawka spotkania, jaką był awans do turnieju finałowego Pucharu Polski, wyraźnie przerosła podopieczne Marcina Wojtowicza, którym do gry w Final Four potrzebny był jeden wygrany set w Bielsku-Białej. Zadania nie udało się wykonać. Duży wpływ na wynik miała pierwsza, przegrana wyraźnie do 11 partia. W niej BKS Aluprof kompletnie zdominował rzeszowski zespół. Przyjezdne nie tylko miały problemy w ataku. Popełniały też niewymuszone błędy i w efekcie skończyło się wysoką porażką. Kolejne dwie odsłony były już lepsze, choć i w nich nie zabrakło błędów. Drugiego seta Developres przegrał do 18. Trzeciego po walce do 21 i tym samym pożegnał się z tą edycją Pucharu Polski. – Niestety, nie wypalił pierwszy set. W dwóch kolejnych podjęłyśmy już walkę. W trzecim nawet nieźle to wyglądało. Walczyłyśmy całym sercem. Trudno, taki jest sport – powiedziała po meczu atakująca Developresu Paula Szeremeta, obok Magdaleny Olszówki najlepiej punktująca zawodniczka rzeszowskiej drużyny (11 punktów).

Mimo porażki w Bielsku-Białej Developres zrobił prawdziwą furorę w Pucharze Polski. Jako jedyny pierwszoligowiec dotarł aż do ćwierćfinału tych rozgrywek. Wyeliminował po drodze ostatni zespół ORLEN Ligi Pałac Bydgoszcz, ograł też w pierwszym meczu u siebie BKS 3:0. – Nikt od nas nie oczekiwał, że coś ugramy. Tak samo było przed meczem z Aluprofem. Przyjechałyśmy do Bielska z chłodną głową. Miałyśmy zaprezentować dobrą siatkówkę. Nie udało się w pierwszym secie. Niemniej jednak była to fajna przygoda. Zmierzyłyśmy się z drużyną, która zajmuje obecnie piąte miejsce w ORLEN Lidze. Takie spotkania bardzo dużo nam dały. Morale na pewno podskoczą. Będziemy pewniej czuły się, grając teraz w lidze. To wszystko zaprocentuje – dodała Szeremeta.

Cały tekst Tomasza Błażejowskiego w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę