Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > To już 14 lat ze Strefą Siatkówki

To już 14 lat ze Strefą Siatkówki

fot. archiwum

Jak co roku 22 lutego jest dla nas datą szczególną. Tego dnia Strefa Siatkówki obchodzi swoje "urodziny", pomysł jej powstania i ówczesna lista dyskusyjna narodziły się właśnie 14 lat temu. Z tej okazji życzymy wam i sobie wszystkiego dobrego.

Tym razem nie będziemy znów przypominać historii powstania serwisu – robiliśmy to niemal co roku i jeśli ktoś jej jeszcze nie zna, zawsze może cofnąć się o rok, dwa lub trzy i o tym przeczytać. My oczywiście tego dnia chętnie wracamy do historii, coraz częściej jednak pochłania nas dzień dzisiejszy i spojrzenia w przyszłość.

Sam fakt, że serwis ten istnieje już 14 lat, jest powodem do dumy. Tworzony przez kibiców, sędziów, zawodników i działaczy zmieniał się przez te lata ogromnie. Obecnie już w mocno zmienionym składzie, z inna grafiką wciąż znajdujemy czas po pracy, szkole, zabierając go często własnym rodzinom, by tworzyć Strefę Siatkówki, pisać o piłce siatkowej i żyć nią razem z wami. Wychodzi nam to różnie, popełniamy sporo błędów i jesteśmy tego świadomi. Dążymy do doskonałości, znając jednak swoje ograniczenia i ułomności. Ale wciąż istniejemy, bo wciąż mamy potrzebę bycia blisko siatkówki, która jest dla nas (i dla was z pewnością też) drugim życiem.

Chcieliśmy złożyć z tej okazji najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym czytelnikom, którzy byli przez te lata, są i będą przez kolejne lata z nami. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich tych, którzy tworzyli z nami Strefę Siatkówki przez te wszystkie lata, a teraz pracują w redakcjach, są rzecznikami prasowymi, działaczami, trenerami czy też wciąż grają w siatkówkę. Życzymy również sobie wytrwałości i cierpliwości w tym, co robimy, bo wiemy, że nawet jeśli nas tu nie będzie, to… Strefa Siatkówki i tak będzie istniała dalej.Wszystkiego dobrego siatkarsko-strefowa rodzino.

 

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved