Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Bednorz: To było moje marzenie

Bartosz Bednorz: To było moje marzenie

fot. Łukasz Kardynał / sportsphotos.eu

- Cieszę się bardzo, nawet nie tyle z tego, że wygraliśmy mecz, ale także że zdobyłem statuetkę indywidualną, bo było to takie moje malutkie marzenie - przyznał Bartosz Bednorz, MVP spotkania pomiędzy AZS-em Częstochowa i Transferem Bydgoszcz.

AZS Częstochowa pokonał w piątkowy wieczór Transfer Bydgoszcz, a nagroda MVP powędrowała w ręce Bartosza Bednorza. Nominalny przyjmujący akademików nie miał w tym sezonie zbyt dużo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, ale w tym spotkaniu zastąpił słabo spisującego się Michała Kaczyńskiego i wywiązał się ze swojego zadania znakomicie. Zdobył łącznie 19 punktów, atakując ze skutecznością wynoszącą 48%. Sam zainteresowany po meczu nie krył zadowolenia. – Na pewno bardzo cieszę się, że dostałem w końcu okazję wejścia na boisko i mogłem zastąpić Michała Kaczyńskiego. Cieszę się bardzo, nawet nie tyle z tego, że wygraliśmy mecz, ale także że zdobyłem statuetkę indywidualną, bo było to takie moje malutkie marzenie – przyznał Bartosz Bednorz. – Fajnie, że wygraliśmy, naprawdę super zagraliśmy. Byliśmy w ciężkiej sytuacji, bo przegrywaliśmy, ale potem potrafiliśmy się jako zespół pozbierać i wygrać to spotkanie – nie krył zadowolenia zawodnik AZS-u.

Częstochowianie w tym sezonie jak na razie na 21 rozegranych meczów wygrali tylko sześć, ale akurat z bydgoszczanami mają bardzo dobry bilans, bo nie dość, że dwukrotnie wygrali z nimi w lidze, to także raz w Pucharze Polski. – To prawda, śmialiśmy się przed spotkaniem, że do trzech razy sztuka, niestety Bydgoszcz nie wykorzystała swojej ostatniej szansy i w efekcie to my cieszyliśmy się po spotkaniu ze zwycięstwa – powiedział Bednorz.

Zespół spod Jasnej Góry już utracił szansę na grę w fazie play-off, ale jak widać nadal walczy o poprawę swojego dotychczasowego bilansu. – Nic nam nie pozostaje, jak walczyć do końca, są to już ostatnie mecze, tak więc chcemy się pokazać z jak najlepszej strony, szczególnie to jest duża szansa dla nas, dla tych młodych zawodników, którzy mogli się pokazać w tym spotkaniu – podkreślił Bartosz Bednorz.*Więcej w serwisie sport.pl

 

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved