Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PZPS o sprawie Grzegorza Boćka

PZPS o sprawie Grzegorza Boćka

fot. archiwum

- Zarząd PZPS podejmie wszelkie działania, określone jego kompetencjami i przepisami zmierzające do jak najszybszego zakończenia sporu - czytamy w oficjalnym oświadczeniu PZPS-u w sprawie konfliktu o przynależność klubową Grzegorza Boćka.

Informacja dotycząca działań Polskiego Związku Piłki Siatkowej w sprawie sporu prawnego pomiędzy AZS Częstochowa a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle o przynależność klubową Zawodnika – Grzegorza Boćka:

W związku ze sporem prawnym pomiędzy Klubami AZS Częstochowa a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w kwestii przynależności klubowej Zawodnika Grzegorza Boćka z jego dalszymi konsekwencjami prawnymi, Prezydium PZPS podjęło decyzję, że podczas najbliższego posiedzenia Zarządu Związku wnikliwie przeanalizowane zostaną okoliczności powyższej sprawy.

Zarząd PZPS podejmie wszelkie działania, określone jego kompetencjami i przepisami zmierzające do jak najszybszego zakończenia sporu.W związku z niepełną obsadą Sądu Odwoławczego podjęte zostaną czynności mające na celu uzupełnienie jego składu. Rekomendowane będą osoby posiadające wiedzę prawną oraz niezwiązane w sposób bezpośredni, szczególnie na zasadzie zależności lub podległości ze strukturami siatkarskimi.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na trwające procedury prawne PZPS nie będzie komentował suwerennych decyzji Sądu Odwoławczego przy PZPS.


Polski Związek
Piłki Siatkowej

 

 

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved