Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Juantorena i Raphael wrócą do Trydentu?

Juantorena i Raphael wrócą do Trydentu?

fot. archiwum

We Włoszech pojawiają się nowe spekulacje odnośnie "trydenckiego zaciągu" w Halkbanku Ankara. Mówi się o tym, iż przynajmniej trójka zawodników, a także trener może powrócić na Półwysep Apeniński, jednakże nie trafią do jednego klubu.

Jak poinformowały włoskie media, Osmany Juantorena i Raphael Vieira De Oliveira wciąż mają ważne umowy z Diatekiem Trentino, a w Halkbanku grają na rocznym wypożyczeniu. W takiej sytuacji ich przyszłość wydaje się być przesądzona – w przyszłym sezonie powrócą do Trydentu. Zwłaszcza iż trydencki klub ma wesprzeć finansowo nowy sponsor. Jedynymi, którzy nie powrócą „na stare śmieci”, będą Radostin Stojczew i Matej Kazijski. Choć co prawda przyjmującego wciąż obowiązuje kontrakt, to jednak o wiele bardziej prawdopodobne wydaje się być to, iż znów podąży on w ślad za swoim rodakiem. A Stojczew, przynajmniej na razie, do Trydentu nie wróci. Zwłaszcza że były klub na początku tego roku odmówił współpracy i odbycia wspólnych treningów z Halkbankiem. Problemów z przyjęciem Turków nie miała Calzedonia Verona i wiele wskazuje na to, iż właśnie włodarze z Werony widzieliby w swoim teamie bułgarski duet.

Zmiany szykują się również w Cuneo. Mówi się, iż nowym sponsorem ekipy z Piemontu ma zostać Ikea. Dyrektorem włoskiego oddziału firmy jest ojciec Wouta Wijsmansa, jednej z legend Bre Lannutti, który w tym sezonie zdecydował się rozpocząć chińską przygodę. Ponadto wydaje się, iż neroverdich opuści trener, Roberto Piazza, po to, aby spróbować swoich sił w walce o mistrzostwo Rosji.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved