Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski: Ciągle walczymy o lidera

Paweł Zatorski: Ciągle walczymy o lidera

fot. Joanna Skólimowska

Przed PGE Skrą ostatni wyjazdowy mecz fazy zasadniczej PlusLigi. Jutro bełchatowianie zagrają z AZS-em Politechniką Warszawską. Libero zespołu, Paweł Zatorski, liczy na to, że po fazie zasadniczej jego zespół zajmie pierwsze miejsce.

Drużyna ze stolicy w ostatnich tygodniach ma na rozkładzie jazdy niemal same drużyny z czołówki. Akademicy przegrali z Jastrzębskim Węglem i ZAKSĄ, ale ograli u siebie mistrza Polski. – Widzieliśmy ich ostatnio w telewizji, jak wygrywali z Resovią, i to mi zapadło w pamięć. Są naprawdę silną drużyną – mówi Paweł Zatorski.

W pierwszym meczu w Bełchatowie PGE Skra nie dała rywalom żadnych szans. – U nas nie pokazali pełni swoich możliwości, wygraliśmy z nimi dosyć łatwo, ale wiemy, że w Warszawie będzie dużo trudniej. Na pewno postawią na silną zagrywkę, mają też wysokich zawodników, więc będą dobrze blokować. Musimy próbować się przeciwstawić – dodaje libero bełchatowian, który zapewnia, że drużyna będzie walczyć o pierwsze miejsce w tabeli. – Liczymy na jakieś potknięcia rywali i mam nadzieję, że uda nam się wykorzystać wszystkie szanse z tymi potencjalnie słabszymi rywalami – kończy Zatorski.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved