Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel: Zadowala mnie postawa całej drużyny

Robert Prygiel: Zadowala mnie postawa całej drużyny

fot. Sabina Bąk

Czarni Radom po zwycięstwie nad BBTS-em zapewnili sobie udział w fazie play-off. Tym samym ekipa z Radomia wykonała założony plan jakim była gra w ósemce najlepszych drużyn. BBTS nie ma już żadnych szans na zajęcie wyższej pozycji niż siódma.

Zupełnie odmienne nastroje panowały w obu ekipach po zakończonym spotkaniu. Trener BBTS-u podkreślił, ze pech nie opuszcza jego drużyny – Jestem smutny po dzisiejszym meczu. Liczyłem na to, że ogram Roberta [Roberta Prygla, trenera Czarnych – przyp. red.]. Nie udało się, pech nas nie opuszcza. Pięć dni temu zrezygnował szkoleniowiec. Kontuzjowani byli Grzesio Kokociński czy Tomek Kalembka. Tymczasem podczas spotkania musiał zejść z parkietu nasz libero Adam Swaczyna. Oczywiście nie umniejszam wygranej Czarnym. Macie bardzo fajny zespół, o fantastycznych warunkach. Życzę gry o medale. Naprawdę, musicie o nie powalczyć – powiedział zawiedziony trener BBTS-u Wiktor Krebok.

Niezwykle zadowolony z osiągnięto rezultatu był miejscowy szkoleniowiec – Dziękuję za bardzo miłe słowa. Nareszcie możemy powiedzieć, że jesteśmy w play-off, a tego mało kto spodziewał się przed sezonem. W ostatnim czasie trochę zaciął nam się blok, ale wygrana oczywiście cieszy. Wracając do osiągniętego celu, pragnę podziękować zawodnikom za walkę. Kibicom, bo byli z nami cały czas, sponsorom, generalnie całemu środowisku. Mam nadzieję, że dalej będziemy dawać wam radość – stwierdził szkoleniowiec Czarnych. Drużynę z Radomia czekają w ostatnich trzech kolejkach mecze z czołówka PlusLigi jednak radomianie nie zamierzają tych meczów oddać bez walki i jak zapowiedział Robert Prygiel, jego zawodnicy będą grać o pełną pulę. – Przed nami trudne spotkania. Myślę jednak, że zagramy na mniejszym obciążeniu psychicznym. Nie ukrywam, że liczę na to, iż po wielkim sukcesie Jastrzębskiego trochę zejdzie z tego zespołu powietrze. W Rzeszowie wszystko może się zdarzyć, a jeszcze mamy ZAKSĘ u siebie – zakończył trener beniaminka z Radomia.Cały artykuł w Gazecie Wyborczej

 

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved