Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ZAKSA czeka na swoich środkowych

ZAKSA czeka na swoich środkowych

fot. Sabina Bąk

Bez dwóch środkowych musiała radzić sobie drużyna ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w dwóch ostatnich meczach ligowych. Łukasz Wiśniewski ma być już gotowy do gry w najbliższych dniach. Na powrót Jurija Gladyra jeszcze trochę poczekamy.

Łukasz Wiśniewski może mówić o pechu. Zawodnik już wracał do swojej dobrej dyspozycji, a z powodu kontuzji znów musiał pauzować w treningach i meczach. W trakcie rozgrzewki przed pojedynkiem z Politechniką Warszawską Wiśniewski doznał urazu mięśnia brzuchatego łydki. Mimo tego zagrał w tym spotkaniu, a nawet został wybrany MVP. – To początki naderwania mięśnia. To nie jest poważne, ale woleliśmy nie ryzykować. Kiedyś mieliśmy już podobną historię. Wtedy zaryzykowaliśmy i źle to się skończyło. Dlatego wolimy dmuchać na zimne – wyjaśnia Oskar Kaczmarczyk, drugi trener ZAKSY.

Większe problemy zdrowotne ma Jurij Gladyr. Środkowy ZAKSY ma problemy z rzepką – odnowiła mu się kontuzja kolana, które miał operowane dwa lata temu. Najgorsze jest to, że diagnozy lekarskie nie są jednoznaczne. – Wieści zmieniają się niemal z godziny na godzinę. Co lekarz, to nowa teoria. Czekamy na wyniki kolejnych badań. Trudno stwierdzić, kiedy zawodnik wróci do gry. Robimy wszystko, aby nastąpiło to przed rundą play-off – dodał Oskar Kaczmarczyk.

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved