Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Olieg Achrem: Trzeba wyciągnąć wnioski

Olieg Achrem: Trzeba wyciągnąć wnioski

fot. Izabela Kornas

- Liga Mistrzów to już historia. Życzę jastrzębianom powodzenia w Final Four, żeby fajnie reprezentowali polską siatkówkę. My mamy jeszcze o co grać. Pozostał Puchar Polski oraz walka o mistrzostwo kraju - powiedział Olieg Achrem.

W rewanżowym meczu drugiej rundy play-off Ligi Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów nie zdołała odrobić strat poniesionych w Jastrzębiu-Zdroju. We własnej hali mistrzowie Polski przegrali z podopiecznymi trenera Bernardiego 1:3, przez co odpadli z dalszej rywalizacji. – W sporcie ktoś musi przegrać, i niestety padło na nas. Gratulacje dla Jastrzębskiego Węgla. Rywale byli mocniejsi od nas, co udowodnili zarówno w Jastrzębiu, jak i w naszej hali – skomentował Olieg Achrem. Wygrał zespół lepszy, Jastrzębie grało dobrą siatkówkę. Fajnie mają dopracowane pewne schematy – dodał Krzysztof Ignaczak.

Dla mistrzów Polski to już kolejna nieudana próba zawojowania Europy. Po przegranej z Jastrzębskim Węglem podopiecznym trenera Kowala pozostała rywalizacja na krajowym podwórku o obronę mistrzowskiego tytułu oraz Puchar Polski. – Trzeba wyciągnąć wnioski, przemyśleć te dwie porażki, żeby później nie popełniać takich błędów. Musimy skoncentrować się na następnych meczach. Liga Mistrzów to już historia. Życzę jastrzębianom powodzenia w Final Four, żeby fajnie reprezentowali polską siatkówkę. My mamy jeszcze o co grać. Pozostał Puchar Polski oraz walka o mistrzostwo kraju. I na tym będziemy się skupiać – zaznaczył przyjmujący Asseco Resovii.

Wielkim nieobecnym rzeszowsko-jastrzębskiej potyczki był Krzysztof Ignaczak, którego kontuzja kolana wyeliminowała z gry. – Zawsze powtarzam, że gorzej jest kibicować drużynie z boku. W pewnym momencie faktycznie czułem, że wbiegnę na boisko, ale o jednej nodze ciężko byłoby cokolwiek zrobić. Przegraliśmy z czasem. Może gdyby ten rewanż odbywał się tydzień później, byłbym w stanie pomóc mojej drużynie – powiedział na łamach Gazety Wyborczej libero Asseco Resovii.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna, jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved