Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Koniec kłopotów kadrowych Czarnych Radom

Koniec kłopotów kadrowych Czarnych Radom

fot. Sabina Bąk

Czarni Radom w ostatnim czasie borykali się z poważnymi kłopotami kadrowymi - ze składu wypadło im dwóch podstawowych środkowych, Jozef Piovarči i Adam Kamiński. Wszystko wskazuje jednak na to, iż niebawem powrócą do gry.

Zarówno Jozef Piovarči, jak i Adam Kamiński w ostatnim czasie borykali się z urazem barku, wobec czego w dwóch ostatnich spotkaniach – z AZS-em Częstochowa i z AZS-em Olsztyn – byli poza meczowym składem. Z powodzeniem jednakże zastąpił ich duet Michał Ostrowski/Bartłomiej Grzechnik. Nawet pomimo tego faktu było to niewątpliwie duże osłabienie dla radomian, bowiem ich szkoleniowiec nie miał do dyspozycji żadnych zmienników na pozycji środkowego.

– Trenują, ale jeszcze nie atakują i nie zagrywają tak, jak by mogli, zwłaszcza jeśli chodzi o moc ataków. Najważniejsze, że już wrócili do zajęć, a to czy zagrają już, czy za tydzień, to sprawa drugorzędna – przyznał Robert Prygiel. Wobec tego, że Czarni do piątkowej potyczki z BBTS-em Bielsko-Biała przygotowują się w komplecie, wszystko wskazuje na to, iż zarówno Słowak, jak i Kanadyjczyk znajdą się w meczowej dwunastce, a być może pojawią się na parkiecie i wesprą swych kolegów w walce o kolejne ligowe punkty.

źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved