Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Kokociński: Mimo porażki, jesteśmy zadowoleni

Grzegorz Kokociński: Mimo porażki, jesteśmy zadowoleni

fot. Cezary Makarewicz

BBTS Bielsko-Biała doznał kolejnej porażki. W 20. kolejce PlusLigi nie sprostał siatkarzom z Bełchatowa. Dla nas najistotniejszy nie był wynik, ale chęć walki - mówił na pomeczowej konferencji kapitan BBTS-u Bielsko-Biała, Grzegorz Kokociński.

Bielszczanie mimo bolesnej porażki 3:0 nie mają powodu do smutku. Dla ekipy trenera Wiktora Kreboka liczyła się chęć walki, dobra atmosfera w zespole. Jak sądzi Grzegorz Kokociński, był to dobry sygnał, aby zacząć stanowić drużynę – Gratulacje dla zespołu z Bełchatowa, wygrali 3:0. Dla nas nie był najistotniejszy wynik, ale zrobienie sobie atmosfery, chęć walki. Ponieważ trener, od kiedy objął naszą drużynę, zaczął nam to wpajać. Myślę, że tymi małymi krokami zaczniemy stanowić drużynę, coraz lepiej grać. Troszeczkę zmieniliśmy system trenowania, myślę, że wszyscy mimo porażki jesteśmy zadowoleni. Dziękuję również kibicom, którzy przyszli w tak licznym gronie.

Szkoleniowiec Wiktor Krebok miał nadzieję na nieco inny przebieg spotkania – Liczyłem, że Skra będzie bardziej zmęczona po meczach pucharowych oraz że trener da szansę pograć dublerom. Miałem nadzieję, że nie będzie nas tak bić. Chcę pogratulować mojemu zespołowi, który podjął trud ciężkiego treningu. Nie wiem, czy wszyscy zauważyli zmianę w nastawieniu samych siatkarzy. Bardzo się cieszę, że podjęli walkę, chcieli grać. Myślę, że blisko 3000 kibiców, którzy byli w hali, są zadowoleni. Dziękuję obu drużynom za walkę fair play. Szkoda tylko, że nie udało nam się wygrać chociaż jednego seta.

Z kolei zadowolenia z wygranej nie ukrywał kapitan bełchatowskiego zespołu, Mariusz Wlazły.Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa, każdy mecz jest dla nas ciężki. Mam nadzieję, że teraz będzie chwila odpoczynku i będziemy mogli przygotować się do następnego spotkania. Zadowolony był także szkoleniowiec zwycięskiej ekipy. – Cieszę się ze zwycięstwa. Był to dobry mecz w wykonaniu moich zawodników, którzy byli bardzo skoncentrowani – dodał trener bełchatowian, Miguel Falasca.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved