Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Bociek i Kooy nas wystrzelali

Jakub Jarosz: Bociek i Kooy nas wystrzelali

fot. Lotos Trefl Gdańsk

- Zabrakło nam trochę siatkarskiego szczęścia i kilku punktów. Być może gdybyśmy postawili jeden blok skuteczny więcej bądź zdobyli punkt skutecznym atakiem, mecz mógłby się skończyć inaczej - mówił po porażce z ZAKSĄ atakujący Trefla, Jakub Jarosz.

W dzisiejszym meczu Trefl Gdańsk przegrał z ZAKSĄ, ponieważ…

Jakub Jarosz:Decydującym elementem wygranej ZAKSY w dzisiejszym spotkaniu moim zdaniem była dobra dyspozycja dwóch zawodników drużyny z Kędzierzyna-Koźla, czyli Grzegorza Boćka oraz Dicka Kooya.

Jaka była wasza taktyka na dzisiejszy mecz?Nie udało nam się w pełni zrealizować taktyki. Naszym podstawowym błędem było to, że nie potrafiliśmy zatrzymać dwóch najgroźniejszych zawodników ZAKSY, a mianowicie Grzegorza Boćka i Dicka Kooya. Można powiedzieć, że Ci gracze nas „wystrzelali” i to była nasza największa bolączka.

Jednak spotkanie było dość wyrównane.

Tak, masz rację, mecz był wyrównany. Zabrakło nam trochę siatkarskiego szczęścia i kilku punktów. Być może gdybyśmy postawili jeden blok skuteczny więcej bądź zdobyli punkt skutecznym atakiem, chociażby z mojej strony, mecz mógłby się skończyć inaczej. Niestety byliśmy o kilka punktów słabsi od ZAKSY.

Masz jakieś zastrzeżenia co do swojej gry w tym meczu?

Oczywiście, że mam zastrzeżenia. Niestety nie zagrałem najlepszego meczu przeciwko ZAKSIE. Dobrze mnie pilnowali zawodnicy z Kędzierzyna-Koźle i niespecjalnie sobie radziłem z ich blokiem.

Kto zwycięży rywalizację w Lidze Mistrzów, Jastrzębski Węgiel czy Resovia Rzeszów?

Wydaje mi się że rywalizację zwycięży drużyna z Jastrzębia. W pierwszym meczu również stawiałem na Jastrzębski Węgiel i miałem rację.  Gdybym miał wytypować wynik w drugim spotkaniu, to również postawiłbym na zespól ze Śląska. Myślę, że Jastrzębski Węgiel postawi tzw. kropkę nad i, ale oczywiście zespół z Rzeszowa to świetna drużyna i może odwrócić losy tej rywalizacji, ale ja stawiam na Jastrzębski Węgiel.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved