Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Budowlani Łódź do Muszyny pojadą z Ewą Cabajewską

Budowlani Łódź do Muszyny pojadą z Ewą Cabajewską

fot. Piotr Woźniak

Kłopoty nie omijają zespołu Beef Master Budowlanych Łódź. Podopieczne Adama Grabowskiego mają już zapewniony udział w fazie play-off, ale walczą o jak najwyższe miejsce. W ostatnim meczu zmierzą się z zespołem z Muszyny.

Mecz w Muszynie zadecyduje o tym, czy łodzianki zajmą w tabeli miejsce szóste, czy siódme. Pomiędzy obiema drużynami są dwa punkty różnicy. W drużynie z Łodzi problemów nie brakuje. Adam Grabowski nie ma żadnej alternatywy na środku siatki, nie w pełni sił jest bowiem Aleksandra Sikorska, więc grać muszą Sylwia Pycia i Olga Trach, której także ostatnio nie ominęły kłopoty zdrowotne. Kontuzjowana jest także Tabitha Love, a w ostatnim meczu, przeciwko dąbrowiankom, urazu doznała Ewa Cabajewska. Ewa trenuje na 50%. Pojedzie na mecz do Muszyny, ale nie jest w pełni sił. Nie wygląda to najlepiej, ale wierzę, że w sobotę będzie w stanie pomóc – informuje trener Adam Grabowski.

Beef Master Budowlani nie zamierzają jednak poddać się i mimo przeciwności losu będą walczyć o wygraną. – Jeżeli jedziemy na mecz, to zawsze chcemy walczyć o zwycięstwo. Nie wiem, jak to będzie wyglądało. Chciałbym, aby było inaczej niż w dwóch ostatnich meczach, z zespołami z Piły i Dąbrowy Górniczej – zapewnia Adam Grabowski. W ostatnich meczach gra łodzianek pozostawiała wiele do życzenia. Szkoleniowiec przyznał, że skupia się przede wszystkim na grze swojego zespołu, a nie przeciwniku. – Ja już nawet nie widzę przeciwnika, tylko widzę naszą grę, bo ostatnio nie wyglądało to najlepiej. Człowiek już żyje takimi rzeczami, że nieważne jest z jakim przeciwnikiem gramy, tylko ważne jest, jak my zagramy – kończy Adam Grabowski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved