Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Rosjanie przyjadą do Polski na Memoriał Wagnera

Rosjanie przyjadą do Polski na Memoriał Wagnera

fot. FIVB

Mistrz olimpijski z Londynu i najlepszy zespół ostatniego europejskiego czempionatu Rosja zagra w tegorocznym, XII Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Turniej odbędzie się od 16 do 18 sierpnia, na dwa tygodnie przed rozpoczęciem mistrzostw świata.

O tegorocznym Memoriale z przedstawicielami strony rosyjskiej rozmawialiśmy jeszcze w Płocku, gdzie miała miejsce poprzednia edycja. Szefowie i sztab szkoleniowy zadeklarowali już wtedy chęć udziału w turnieju w 2014 roku – powiedział dyrektor Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, Jerzy Mróz.

Sborna w 2013 roku w Płocku zajęła drugie miejsce. Zwyciężyła Polska. Rosjanie po raz czwarty zagrają w Memoriale. – Na tym turnieju czuję się znakomicie. Wszystko jest znakomicie zorganizowane – powiedział libero reprezentacji Rosji, Aleksiej Wierbow.

W XII Memoriale Huberta Jerzego Wagnera zagrają cztery drużyny. Jak poinformował dyr. Jerzy Mróz, trwają rozmowy z przedstawicielami kolejnych, silnych ekip. W najbliższym czasie będzie znane miejsce rywalizacji.źródło: fundacjawagnera.pl, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved