Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julia Szeluchina już po zabiegu, teraz czas na rehabilitację

Julia Szeluchina już po zabiegu, teraz czas na rehabilitację

fot. Atom Trefl Sopot

W meczu z Eczacibasi Stambuł mistrzynie Polski nie tylko pożegnały się w tym sezonie z europejskimi pucharami, ale i z Julią Szeluchiną, która zerwała wiązadła krzyżowe. Środkowa Atomu Trefla jest już po operacji i w najbliższym czasie rozpocznie rehabilitację.

Dość pechowo dla Atomu Trefla Sopot zakończyła się tegoroczna przygoda z Ligą Mistrzyń. Na Wybrzeżu mało kto spodziewał się cudu i przeskoczenia w drodze po to prestiżowe trofeum tureckiego Eczacibasi Stambuł. Jednak podsumowując bilans występów w europejskich pucharach, zespół Tuena Buijsa poniósł niepowetowaną stratę. W meczu rewanżowym z Turczynkami z powodu kontuzji boisko musiała opuścić Julia Szeluchina, a dopiero po powrocie do domu okazało się, co tak naprawdę dolega Ukraince z polskim paszportem. Lekarze stwierdzili zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie, co wymagało natychmiastowej operacji i przymusowej przerwy w grze do końca sezonu. Tymczasem jak informuje strona internetowa mistrzyń Polski, www.atomtrefl.pl, jedna z najlepszych środkowych ORLEN Ligi jest już po zabiegu rekonstrukcji więzadła, który zakończył się pomyślnie, a Szeluchina czuje się dobrze. – W ciągu najbliższych 2-3 tygodni zawodniczka wykonywać będzie specjalną serię ćwiczeń pozabiegowych, a następnie rozpocznie kolejny etap rehabilitacji – czytamy na klubowej stronie Atomu Trefla Sopot.

Pod nieobecność Szeluchiny w wyjściowym składzie mistrzyń Polski pojawiła się Justyna Łukasik, która w spotkaniu ligowym z Pałacem Bydgoszcz zgarnęła statuetkę dla najwartościowszej zawodniczki meczu. Środkowe Atomu Trefla Sopot nie mają szczęścia do gry. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie jeszcze w okresie przygotowawczym z powodu kontuzji przez cały sezon nie mogła grać była już atomówka, Sylwia Wojcieska.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved