Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bruno Romanutti odsunięty od składu Effectora?

Bruno Romanutti odsunięty od składu Effectora?

fot. Paweł Piotrowski

Sporą niespodzianką sobotniego meczu kieleckiej drużyny z ZAKSĄ był nie tylko jego końcowy wynik, ale także nieobecność w kadrze gospodarzy atakującego Bruno Romanuttiego. Zawodnik jest coraz bardziej niezadowolony z pobytu w Kielcach.

W Effectorze na temat zaskakującej absencji Argentyńczyka nabrano wody w usta. – Bruno po prostu nie zmieścił się w meczowej dwunastce. W tym sezonie spotkało to już przecież niejednego zawodnika. Czasami poza kadrą znalazł się Piotrek Orczyk, czasami Bartek Kaczmarek, nie ma w tym nic nadzwyczajnego – ucina Jacek Sęk, prezes kieleckiego klubu. Nieoficjalnie portal sport.pl dowiedział się, że rzeczywiste przyczyny są trochę inne. 24-latek mocno podpadł trenerowi Dariuszowi Daszkiewiczowi. Najpierw, na jednej z przedmeczowych konferencji prasowych, stwierdził, że „nie czuje wsparcia ze strony niektórych kolegów z drużyny”, ale czarę goryczy miało przelać jego zachowanie w trakcie wyjazdowego spotkania z Resovią.

Romanutti niezadowolony z decyzji szkoleniowca o zmianie cisnął w parkiet tabliczkę i butelkę z wodą. Daszkiewicz postanowił nie przyglądać się biernie jego wybrykom i na ważny i prestiżowy mecz z ZAKSĄ (3:0) odstawił go od kadry. Sam zawodnik dał upust swojemu niezadowoleniu na swym koncie na Twitterze. „Proszę, niech ten sezon już się skończy” – napisał. – Jak widać, drużyna doskonale poradziła sobie bez niego. Zresztą jego forma sportowa w tym sezonie i tak pozostawiała wiele do życzenia – bagatelizuje sprawę sternik Effectora.

Czy to oznacza przedwczesne pożegnanie się Argentyńczyka z Effectorem? Według informacji kielce.sport.pl w środę ma dojść do rozmów prezesa Sęka z zawodnikiem oraz jego menedżerem. Od ich efektu zależeć będzie dalsza przyszłość Romanuttiego w kieleckim klubie. Jeśli doszłoby do pożegnania, wówczas Effector zostałby na dalszą część sezonu z tylko jednym atakującym – Sławomirem Jungiewiczem.Więcej w serwisie kielce.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved