Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiany na ławce BBTS-u – Bułkowskiego zastąpił Krebok

Zmiany na ławce BBTS-u – Bułkowskiego zastąpił Krebok

fot. archiwum

Słaba postawa BBTS-u Bielsko-Biała w rozgrywkach PlusLigi zaowocowała roszadami na ławce trenerskiej beniaminka. Z funkcją szkoleniowca bielskiego zespołu pożegnał się Janusz Bułkowski. Jego miejsce zajął Wiktor Krebok.

Siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała nie spisują się najlepiej w PlusLidze. Ostatnio przegrali z Indykpolem AZS Olsztyn. Ta porażka najwyraźniej przepełniła czarę goryczy wśród bielskich działaczy. Choć jeszcze wczoraj prezes beniaminka nie chciał wypowiadać się na temat zmian na ławce trenerskiej. – Będziemy oceniać pracę szkoleniowca. Po porażkach zarząd zawsze spotyka się i ocenia wyniki drużyny, ale nie podaje tego do publicznej wiadomości – mówił Strefie Siatkówki Piotr Pluszyński. – Na razie zarząd jeszcze się nie zebrał. Pewnie nastąpi to szybko, bo trzeba podjąć jakieś kroki. Jak zapadną jakieś decyzje, to wszyscy się o nich dowiedzą – dodawał prezes BBTS-u. Dziś już wiadomo, że z funkcją trenera bielskiego zespołu pożegnał się Janusz Bułkowski. Jego miejsce zajął Wiktor Krebok.

Przypomnijmy, że Janusz Bułkowski na ławce trenerskiej BBTS-u zasiadł przed początkiem sezonu 2012/2013. Pod jego wodzą siatkarze spod Klimczoka wywalczyli wicemistrzostwo I ligi, ulegając w finale Czarnym Radom. Wcześniej ten sam szkoleniowiec do sukcesu na zapleczu PlusLigi poprowadził Stal AZS PWSZ Nysa. Jednak prowadząc bielski zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej, nie mógł już poszczycić się oszałamiającymi wynikami. Wystarczy wspomnieć, że w dotychczasowych siedemnastu spotkaniach BBTS zdobył zaledwie dziesięć punktów, co sprawiło, że został czerwoną latarnią rozgrywek. Pomóc zmienić ten stan ma Wiktor Krebok. Ten doświadczony szkoleniowiec pracował już z drużyną z Bielska-Białej w latach dziewięćdziesiątych, sięgając z nią po Puchar Polski oraz zajmując trzecie miejsce w lidze.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved