Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Werblińska: Jesteśmy ambitnym zespołem

Anna Werblińska: Jesteśmy ambitnym zespołem

fot. chemik-police.info

Zespół Chemika Police, mając tak silny zespół, mierzy wysoko w obecnych rozgrywkach. - Chcemy znaleźć się w finale Pucharu Polski i osiągnąć podium w mistrzostwach Polski - powiedziała Anna Werblińska w rozmowie ze Strefą Siatkówki.

Mocny zespół z Polic został utworzony po to, aby osiągnąć jak najwyższe cele. W tym sezonie podopieczne Giuseppe Cuccariniego chcą przede wszystkim zrealizować wyznaczone wcześniej zadania. – Chcemy znaleźć się w finale Pucharu Polski i osiągnąć podium w mistrzostwach Polski – powiedziała Anna Werblińska. Przyjmująca Chemika zapytana o dalsze cele zespołu na przyszły sezon odpowiedziała: – Musimy najpierw wykonać te założenia, które mamy do wykonania. Jeszcze tak naprawdę niczego nie wygrałyśmy, nie myślimy o następnym sezonie. Zwracamy szczególną uwagę na koncentrację przed spotkaniami ligowymi – stwierdziła przyjmująca Chemika.

Beniaminek z Polic radzi sobie bardzo dobrze, co jasno pokazuje ligowa tabela. Dla siatkarek trenera Cuccariniego jedynie dziesiąta i jedenasta kolejka nie były szczęśliwe, bowiem zespół z Polic poniósł dwie porażki – z Atomem Treflem Sopot i Naftą Piła. – Nie mamy monopolu na wygrywanie, do każdego spotkania chcemy się dobrze przygotować. W Sopocie po ciężkim pojedynku przegrałyśmy 2:3. W spotkaniu z pilską Naftą bardzo trudno nam się grało. Przeciwniczki prezentowały się bardzo dobrze, trener rotował składem, jednak nie udało się zatrzymać dobrze dysponowanych rywalek – powiedziała przyjmująca z Polic.

Podopieczne włoskiego szkoleniowca pokonały w ostatnim spotkaniu Legionovię Legionowo. W nadchodzącej kolejce ligowych zmagań policzanki będą podejmować przed własną publicznością silną drużynę Impelu Wrocław. – Wydaje mi się, że to będzie trudne spotkanie. Wrocławski Impel ma w tym sezonie silny zespół i ambitne cele. Będziemy musiały się dobrze przygotować do tego spotkania i być maksymalnie skoncentrowane. Ten pojedynek nie będzie dla mnie szczególnym, mimo że po drugiej stronie siatki gra moja siostra. Na boisku nie ma sentymentów – zakończyła zawodniczka Chemika.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved