Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Agata Skiba: Zagrałyśmy bardzo dobrze w każdym elemencie

Agata Skiba: Zagrałyśmy bardzo dobrze w każdym elemencie

fot. azsskawauek.pl

Siatkarki Zawiszy Sulechów we własnej hali pewnie pokonały Silesię Volley 3:0. - Przede wszystkim grałyśmy zespołowo i to był klucz do zwycięstwa - mówiła Agata Skiba, która była w tym spotkaniu wyróżniającą się zawodniczką w ekipie gospodyń.

Siatkarki z Sulechowa wygrywając mecz z Silesią Volley awansowały na piąte miejsce w tabeli I ligi kobiet. – Trzeba zaznaczyć, że na nasz dzisiejszy sukces zasłużyła cała drużyna. Wychodziły nam praktycznie wszystkie elementy. Zdobyłam kilka punktów bezpośrednio z zagrywki, co bardzo cieszy. Trzeba wyróżnić wszystkie dziewczyny, a w szczególności Agatę, bo zagrała super – chwaliła postawę swojej drużyny i koleżanki z zespołu Katarzyna Wawrzyniak.

Również w samych superlatywach wypowiadała się jej koleżanka, której dobra postawa była nieodzownym atutem gospodyń w tym meczu. – My zagrałyśmy bardzo dobrze w każdym elemencie, między innymi zagrywką. Dziewczyny miały problem z przyjęciem, a także z przebiciem się przez blok. Po prostu dzisiaj wszystko fajnie funkcjonowało. Przede wszystkim grałyśmy zespołowo i to był klucz do zwycięstwa – oceniła Agata Skiba.

Trener Marek Mierzwiński także nie szczędził słów pochwały dla swoich podopiecznych. – Cały zespół zagrał naprawdę doskonałe zawody. Dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony. Bardzo fajnie zagrała Kasia Wawrzyniak. Bardzo dobrze w ataku. Cały czas na wysokim poziomie grają nasze środkowe. Tylko się cieszyć. Oby tak dalej – komentował Mierzwiński. W tym meczu szkoleniowiec sulechowianek nie musiał rotować składem. – Jeżeli coś jest dobre, to po co to zmieniać? Dziewczynom wychodziło wszystko, grały dobrze. Mniej więcej w takim samym składzie graliśmy w Ostrowcu – zaskoczyło. Jeżeli coś idzie, to nie ma sensu tego zmieniać – zakończył trener Mierzwiński.źródło: Radio Zachód, zawiszasulechow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved