Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Muzaj: Czuję głód siatkówki

Maciej Muzaj: Czuję głód siatkówki

fot. archiwum

- Chciałbym wrócić do normalnego treningu jeszcze w lutym, ale wszystko zależy od tego, jak będzie przebiegać moja rehabilitacja - mówi drugi atakujący PGE Skry Bełchatów, Maciej Muzaj, który wraca do zdrowia po kontuzji barku.

Maciej Muzaj przyznaje, że w pierwszych dniach po kontuzji miał chwile słabości. – Na początku byłem trochę podłamany, ale trener i doświadczeni zawodnicy szybko podnieśli mnie na duchu. Starsi koledzy powtarzali mi, że po takiej kontuzji można być tylko silniejszym. Oni też mieli urazy i teraz grają na najwyższym poziomie – patrzy z optymizmem w przyszłość. Jak dodaje, ma teraz świetną okazję, aby podglądać zespół z boku i nie ukrywa, że jest pod dużym wrażenie tego, co w ostatnim czasie prezentują jego koledzy z boiska. – Przyjemnie ogląda się ich grę, robią naprawdę fajną atmosferę. Siedząc i oglądając te mecze, jestem naprawdę pełen podziwu i nie ukrywam, że żałuję trochę, że nie jestem w dwunastce meczowej – mówi.

19-latek jest drugim po Mariuszu Wlazłym atakującym w drużynie. Kapitanowi PGE Skry bardzo mocno kibicuje i… bacznie go obserwuje. – Oczywiście, że się cieszę z jego dobrej formy. Podglądam go i to mi wyjdzie tylko na dobre – dodaje.

Teraz Maciej cierpliwie wykonuje wszystkie ćwiczenia i odlicza dni do powrotu na boisko. – Oczywiście, że czuję ogromny głód siatkówki. Jak czasami podpatruję, jak chłopaki trenują, to strasznie mnie ciągnie do grania, ale niestety jeszcze nie mogę – żałuje. Na jego powrót czeka trener, koledzy z boiska i… fanki, których na pewno nie brakuje. – Nie wiem, czy tak czekają. Na pewno z tej żeńskiej części czeka moja mama – śmieje się młody atakujący PGE Skry. 

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-02-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved