Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Patrycja Polak – z Impelu do ziemi włoskiej

Patrycja Polak – z Impelu do ziemi włoskiej

fot. Łukasz Krzywański

Dwudziestodwuletnia przyjmująca, Patrycja Polak nie jest już zawodniczką Impelu Wrocław. O rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron poinformował klub z Dolnego Śląska. Zawodniczka znad Odry przeniesie się prosto do Włoch.

Informacja o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron nie jest niczym zaskakującym. Patrycja Polak, która do Wrocławia została ściągnięta dwa lata temu z Pałacu Bydgoszcz, nie miała w tym sezonie zbyt wielu okazji do zaprezentowania się na boisku. Dwudziestodwulatka na parkiecie pokazała się jedynie w czterech meczach, przegrywając rywalizację z Maren Brinker, Bogumiłą Pyziołek i Eweliną Sieczką, a kiedy na przyjęcie została przekwalifikowana Katarzyna Mroczkowska, Polak znalazła się poza meczową dwunastką. – Patrycja Polak jest młodą zawodniczką, przed którą wiele lat gry. Chcemy, żeby nadal się rozwijała i zdobywała doświadczenie na boisku. Przychyliliśmy się do jej prośby o rozwiązanie kontraktu. Być może nasze drogi w przyszłości ponownie się połączą. Życzymy Patrycji jak najlepiej – powiedział na stronie internetowej klubu Jacek Grabowski, prezes Impel Volleyball S.A.

Wychowanka iławskiego Zrywu z Wrocławia przeniesie się do Włoch, gdzie bronić będzie barw występującego we włoskiej A2 Crovegli Cadelbosco.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved