Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sebastian Michalak: Jesteśmy dobrej myśli

Sebastian Michalak: Jesteśmy dobrej myśli

fot. archiwum

Silesia Volley MOSiR Mysłowice w sobotnie popołudnie zmierzy się z KS-em Murowana Goślina. - Jesteśmy dobrej myśli i pozytywnie nastawieni do tego spotkania, ale wiemy, że rywalki również liczą na punkty - mówi Sebastian Michalak, trener silesianek.

Silesia Volley MOSiR Mysłowice do sobotniej konfrontacji z gośliniankami przygotowuje się bardzo poważnie. Zespół z Górnego Śląska poza hektolitrami potu pozostawionymi na parkiecie wiele uwagi w tym tygodniu poświęcił na poznanie rywalek od strony taktycznej. – Jesteśmy dobrej myśli i pozytywnie nastawieni do tego spotkania, ale wiemy, że zespół Piotrka Sobolewskiego również liczy na punkty – mówi w rozmowie ze Strefą Siatkówki Sebastian Michalak. – Wierzę, iż przemiana, jaka nastąpiła w naszych szeregach w Toruniu, pozostanie do końca sezonu. W drużynie panuje dobra atmosfera. Dziewczyny mają świadomość, o co walczymy i cieszy mnie, że chętnie garną się do pracy – dodaje szkoleniowiec mysłowiczanek.

Sebastian Michalak podkreśla, że goślinianki, mimo że nie wiedzie im się ostatnio w rozgrywkach ligowych, są dobrym rywalem i to, kto wygra w sobotniej konfrontacji, jest sprawą otwartą. – Zespół z Murowanej Gośliny przegrał ostatnie mecze z Karpatami i AZS-em KSZO, ale nie oznacza to, że u siebie zlekceważymy przeciwnika. Wręcz przeciwnie. Do meczu podchodzimy bardzo serio, a moje dziewczyny będą skoncentrowane od pierwszej do ostatniej piłki. W tym tygodniu oglądaliśmy materiały wideo naszych rywalek z dwóch ostatnich spotkań i goślinianki zrobiły na nas bardzo duże wrażenie. Na pewno nie jest to ten sam zespół, który kilka tygodni temu grał w nami w Mysłowicach. Będzie bardzo trudno, ale jak wspomniałem wcześniej, jesteśmy zdeterminowani, by osiągnąć nasz najbliższy cel – tłumaczy trener Silesii Volley.

Przypomnijmy, że oba zespoły w pierwszej rundzie sezonu zasadniczego również grały na Górnym Śląsku. Władze klubu z Mysłowic zgodziły się na przeniesienie meczu 6. kolejki spotkań na późniejszy termin, jeżeli spotkanie z gośliniankami rozegrane zostanie przy Bończyka. W połowie grudnia górą były silesianki, które wygrały wówczas w trzech setach.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved