Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Elżbieta Skowrońska: Mogłyśmy wywieźć jakiś punkt z Polic

Elżbieta Skowrońska: Mogłyśmy wywieźć jakiś punkt z Polic

fot. Mirosław Stroński

W zaległym meczu Chemik Police pokonał zespół z Dąbrowy Górniczej w czterech setach. Obie drużyny pokazywały momentami bardzo dobrą siatkówkę. - Myślę, że mecz mógł się podobać kibicom - powiedziała na konferencji prasowej Elżbieta Skowrońska.

W spotkaniu Chemika Police z Tauronem Banimexem MKS-em Dąbrowa Górnicza walki nie brakowało. – Myślę, że mecz mógł się podobać kibicom powiedziała na pomeczowej konferencji prasowej Elżbieta Skowrońska. Kapitan dąbrowianek miała jednak sporo zastrzeżeń do gry swojej drużyny. – Było jednak także trochę szarpanej gry i trochę prostych błędów, które nas irytują. Ostatnio źle kończymy mecze i mnie to już też zaczyna denerwować, bo spuszczamy głowy i nic nam już nie wychodzi. Uważam, że mogłyśmy powalczyć i wywieźć jakiś punkt z Polic, ale nie udało się. Dziewczyny grały dobrze, a nam ciężko było wcisnąć cokolwiek w boisko – stwierdziła.

Również Anna Werblińska wyraziła opinię, że było to dobre spotkanie. – Były fragmenty naprawdę dobrej siatkówki, spotkanie było bardzo zacięte – przyznała kapitan Chemika Police. Dodała także, że teraz ważne jest, aby odpocząć przed kolejnym pojedynkiem. – My cieszymy się z trzech punktów, a teraz musimy szybko zregenerować siły, bo w sobotę czeka nas kolejny mecz.Trener Nicola Negro stwierdził, że jego zespół nie wygrał ze względu na postawę w ataku. – Gratulacje dla zespołu z Polic i trenera Cuccariniego, który jest nie tylko moim przyjacielem, a także osobą na której się wzorowałem, kiedy zaczynałem moją pracę. Mój zespół pokazał charakter, walczył i próbował pokonać Chemika. Nie zrobił tego, ponieważ miał tylko 33% w ataku. Giuseppe Cuccarini z kolei chwalił obie strony. – Gratuluję zespołowi z Dąbrowy Górniczej. Grał bardzo dobrze i ciężko nam było zapunktować. Gratulacje też dla moich zawodniczek, ponieważ zagrały po 48 godzinach od poprzedniego, wyjazdowego meczu. W pierwszych dwóch setach mój zespół grał bardzo dobrze, ale kiedy wrócił po długiej przerwie, gra się pogorszyła. Jestem bardzo zadowolony, że w czwartym secie dziewczyny wróciły do dobrej gry – powiedział szkoleniowiec policzanek.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved