Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nicolas Uriarte wraca do zdrowia szybciej niż przewidywano

Nicolas Uriarte wraca do zdrowia szybciej niż przewidywano

fot. Joanna Skólimowska

Dwa tygodnie po operacji kolana Nicolas Uriarte rozpoczął normalne treningi z zespołem PGE Skry Bełchatów. Pierwsze prognozy były dużo gorsze, bo przewidywały powrót argentyńskiego rozgrywającego dopiero po miesiącu.

Jest duża szansa, że podstawowy rozgrywający PGE Skry Bełchatów zagra już w najbliższym spotkaniu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (w niedzielę o godz. 14.45). Przypomnijmy, że Argentyńczyk miał kłopoty z łękotką. Zapadła więc decyzja o zabiegu. 4 stycznia przeprowadził go doktor Marcin Domżalski. – Skra ma bardzo dobry i doświadczony zespół zajmujący się zdrowiem siatkarzy. Gdy Uriarte wychodził ode mnie, dostał zielone światło do rehabilitacji. Jeśli już trenuje, to może wreszcie ktoś powie coś dobrego o polskiej służbie zdrowia – śmieje się łódzki lekarz.

Uriarte w sobotę był na meczu w Rzeszowie, ale porażkę swoich kolegów oglądał z trybun. W poniedziałek zaczął już skakać. Pierwsze prognozy mówiły o miesięcznej przerwie, tymczasem od operacji minęły dopiero dwa tygodnie. – Z kolanem jest wszystko w porządku – potwierdza informacje „Wyborczej” Konrad Piechocki. Prezes PGE Skry podkreśla, że jest bardzo zadowolony z gry zastępującego Argentyńczyka Aleksy Brdjovicia. Młody Serb spisuje się bardzo dobrze, potwierdzając, że jest bardzo utalentowanym rozgrywającym.

Więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved