Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Andrzej Dudziec: Mam nadzieję, że weźmiemy sprawy w swoje ręce

Andrzej Dudziec: Mam nadzieję, że weźmiemy sprawy w swoje ręce

fot. archiwum

- W ataku wszyscy schodzimy poniżej pięćdziesięciu procent i jest to zdecydowanie za mało, aby wygrać mecz - mówił po przegranym spotkaniu ze Ślepskiem Suwałki trener ekipy Pekpolu Ostrołęka, Andrzej Dudziec.

Pekpol Ostrołęka uległ na własnym boisku w pojedynku przeciwko Ślepskowi Suwałki 1:3. – Liczyłem zdecydowanie na więcej w tym meczu, nie ma co ukrywać – podkreślał po spotkaniu trener Andrzej Dudziec. – Pierwszy set zadecydował o porażce w całym meczu. Popełniliśmy aż jedenaście błędów własnych. Gdybyśmy w premierowej odsłonie zagrali bardziej odważnie, z głową do góry, tak jak w trzeciej partii, to wynik byłby inny – tłumaczył trener.

Szkoleniowiec biało-czerwonych przyznaje, że kontuzja Macieja Krzywieckiego pokrzyżowała plany związane z przygotowaniami do meczu ze Ślepskiem. – Kontuzja Maćka popsuła mi pewne plany, możliwość dokonywania zmian – przyznał Andrzej Dudziec. – Zgadzam się z tym, że Michał zagrał poprawnie, ale to wszystko jest za mało. W ataku wszyscy schodzimy poniżej 50 procent i jest to zdecydowanie za mało, aby wygrać mecz… Ślepsk wygrał rutyną, w końcówkach setów unikał zrobienia błędu i starał się zachować piłkę. W dodatku bardzo dobrze prezentował się w relacji blok-obrona – dodawał.

Przed ekipą z Ostrołęki spotkanie z Kęczaninem Kęty. Podopieczni trenera Dudźca bronią ósmej pozycji w ligowej tabeli, która daje miejsce w fazie play-off. – Mam nadzieję, że chłopcy wezmą sprawy w swoje ręce – podkreśla trener Andrzej Dudziec. – Nikt nam nie pomoże. Musimy sami robić to, co potrafimy, a uważam, że umiemy dużo. Na to, co robimy na treningach, miło jest popatrzyć. Chciałbym, aby moi zawodnicy zagrali tak w którymś meczu, bo na razie tego nie ma – zakończył szkoleniowiec.źródło: inf. własna, to.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved