Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Stelmach: Udało nam się zrealizować plan

Krzysztof Stelmach: Udało nam się zrealizować plan

fot. archiwum

- Cieszę się, że wykorzystaliśmy swoje atuty, jakimi były silna zagrywka i dobre przyjęcie. Udało nam się zrealizować plan - tak po zwycięstwie 3:1 Indykpolu AZS Olsztyn nad Effektorem Kielce mówił trener olsztynian, Krzysztof Stelmach.

Gratuluję AZS-owi Olsztyn zwycięstwa. Gospodarze byli po prostu lepsi, grali lepiej w każdym elemencie. Nie mieliśmy szans, aby odwrócić przebieg meczu – ocenił pojedynek kapitan Effectora Kielce, Piotr Lipiński. – Musimy teraz szukać punktów w kolejnych spotkaniach. Ten nam po prostu nie wyszedł – dodał.

Walczyliśmy na tyle, na ile potrafiliśmy. Nawet w tych wysoko przegranych setach zdarzały się długie wymiany. To świadczyło o tym, że nie był to tak wyraźnie jednostronny mecz. Trzy punkty zostają jednak w Olsztynie, czego zawodnikom i trenerowi gratuluję – powiedział z kolei trener kielczan, Dariusz Daszkiewicz.

Zadowolenia z wyniku nie krył kapitan Indykpolu AZS Olsztyn, Maciej Dobrowolski. – Był to dla nas ważny mecz. Musieliśmy go wygrać i to zrobiliśmy. Myślę, że kluczowa była dobra zagrywka, którą odrzuciliśmy rywali od siatki. Mamy 22 punkty i naprawdę trzeba się z tego cieszyć, bo wciąż mamy szansę być w czołowej ósemce PlusLigi.Wtórował mu trener olsztynian, Krzysztof Stelmach. – Cieszę się, że wykorzystaliśmy swoje atuty, jakimi były silna zagrywka i dobre przyjęcie – powiedział. – Obawialiśmy się tego meczu. Nasi rywale byli w podobnej sytuacji jak my: musieli to spotkanie po prostu wygrać. Mieliśmy problemy z kiwkami Staszewskiego, które dobrze mu wychodziły i były ciężkie do przyjęcia. Na szczęście udało nam się zrealizować plan – zakończył.

 

źródło: indykpolazs.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved