Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Turniej finałowy Pucharu Polski jednak w Zielonej Górze

Turniej finałowy Pucharu Polski jednak w Zielonej Górze

fot. archiwum

Nie Bydgoszcz, nie Poznań, a Zielona Góra będzie gościć drużyny, które zagrają tego roku w turnieju finałowym Pucharu Polski. Po wielu zawirowaniach z miejscem rozgrywek w końcu udało się dojść do porozumienia. Termin pozostanie bez zmian.

Na początku turniej finałowy Pucharu Polski miał odbyć się w bydgoskiej Łuczniczce, ale kiedy okazało się, że hala będzie zajęta, musiano szukać nowego organizatora. Wybór padł na Poznań i gdy wydawało się już, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik… znowu wynikły problemy z dostępnością hali, gdyż wcześniej zarezerwowana została ona na koncert muzyczny, a organizator za zerwanie umowy zapłaciłby 100 tys. złotych kary. Brano pod uwagę przesunięcie terminu. W tym wypadku turniej miał odbyć się tydzień wcześniej lub później, ale wtedy PZPS musiałby przenieść jedną z ligowych kolejek na inny termin, w połowie marca.

Po wielkich perturbacjach teraz wydaje się, że w końcu nastąpił szczęśliwy finał. Jak dowiedziała się Strefa Siatkówki, to Zielona Góra będzie gościć drużyny, które będą walczyć w 2014 roku o Puchar Polski w terminie 15-16 marca.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved