Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Lorenzo Bernardi: Możemy być groźni dla każdego

Lorenzo Bernardi: Możemy być groźni dla każdego

fot. archiwum

- Nie wiem, czy był to nasz najlepszy mecz w sezonie, bo z Halkbankiem zagraliśmy przecież wspaniałe spotkanie, ale dzisiejszy pojedynek był w naszym wykonaniu równie piękny - stwierdził po wygranym meczu Ligi Mistrzów z Tours VB Lorenzo Bernardi.

Graliśmy dzisiaj poprawnie, wszyscy zagrali na bardzo wysokim poziomie zaangażowania. Wychodziło nam bardzo dużo zagrań, nie pozwoliliśmy rywalom na rozwinięcie skrzydeł. Bardzo dobrze prezentowaliśmy się w obronie, a ciężko gra się przeciwko zespołom tak dobrze broniącym. My dzisiaj właśnie taką drużyną byliśmy – przyznał po meczu z Tours VB kapitan jastrzębian, Michał Kubiak.Nie graliśmy dzisiaj dobrze. Musimy naprawdę odzyskać nasz rytm gry i wiele elementów poprawić, jeśli chcemy kontynuować naszą przygodę w Lidze Mistrzów – stwierdził niezadowolony z wyniku spotkania trener francuskiej ekipy, Mauricio Paes.

Nie wiem, czy był to nasz najlepszy mecz w sezonie, bo z Halkbankiem Ankara zagraliśmy przecież wspaniałe spotkanie, ale dzisiejszy pojedynek był w naszym wykonaniu równie piękny. Zaprezentowaliśmy dokładnie to, co sobie zaplanowaliśmy i przygotowaliśmy przed meczem – cieszył się po meczu trener jastrzębian, Lorenzo Bernardi.W naszych poczynaniach od początku było widać ogromną determinację. Tutaj nikt w tym sezonie nie wygrał 3:0 i to na dodatek w takim stylu. Ale z tyłu głowy musimy mieć to, co przydarzyło nam się w europejskich pucharach w zeszłym roku przeciwko tureckiej drużynie Maliye Milli Piyango Ankara. Trzeba być czujnym. Jeśli będziemy grać tak, jak dzisiaj, możemy być groźni dla każdego. Chcemy zrobić wszystko, by także rewanżowe spotkanie z Tours zakończyło się dla nas zwycięstwem – dodał szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved