Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Turniej finałowy Pucharu Polski w Poznaniu?

Turniej finałowy Pucharu Polski w Poznaniu?

fot. archiwum

Nie w Bydgoszczy, a prawdopodobnie w Poznaniu odbędzie się tegoroczny turniej finałowy Pucharu Polski. Kiedy wydawało się, że gospodarzem będzie bydgoska Łuczniczka, okazało się to niemożliwe do zrealizowania.

Turniej finałowy Pucharu Polski zdążył już zmienić formułę oraz dwukrotnie gospodarza. Pierwotnie miał on odbyć się w Częstochowie, ale główny sponsor nie chciał reklamować się w tamtym regionie Polski. W czwartek okazało się również, że turniej nie dojdzie do skutku również w Bydgoszczy. – Niestety, okazało się, że bydgoska Łuczniczka w dniach 15-16 marca będzie zajęta. Próbowaliśmy coś zmienić, ale nie udało się – tłumaczył na łamach Przeglądu Sportowego prezes PlusLigi, Artur Popko.

Kolejnym kandydatem, tym razem już niemal na pewno ostatnim, jest poznańska „Arena”. Co ciekawe, w stolicy Wielkopolski odbył się już w październiku mecz o Superpuchar Polski. Sprawy organizacji są już dopinane na ostatni guzik i lada dzień ma zostać podana oficjalna informacja. Przypomnijmy, że w turnieju finałowym weźmie udział osiem drużyn. Ćwierćfinały miałyby odbyć się w miastach niedaleko Poznania, natomiast półfinały i finał rzecz jasna w „Arenie”.

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved