Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Błoński: Trzeba zacząć myśleć o kolejnym przeciwniku

Michał Błoński: Trzeba zacząć myśleć o kolejnym przeciwniku

fot. plusliga.pl

We wtorkowym pojedynku w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej miejscowy BBTS uległ doskonale dysponowanym kędzierzynianom. - Niewiele zaprezentowaliśmy w ataku - po meczu podkreślił przyjmujący beniaminka Michał Błoński.

Przyrównując do siebie dwa zespoły: ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel, można zauważyć, że w tym sezonie prezentują one podobny poziom. Przyjmujący BBTS-u Michał Błoński pytany w tym świetle o przyczyny gorszej prezencji swojego zespołu w dotychczasowych pojedynkach z kędzierzynianami powiedział, że tak naprawdę zawsze liczy się dyspozycja dnia. – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to zespół złożony z samych bardzo dobrych i doświadczonych zawodników. Myślę, że nie ma co porównywać tych dwóch spotkań, z jastrzębianami na wyjeździe i z drużyną Sebastiana Świderskiego u siebie – mimo tego, że zespoły grają w tym sezonie na bardzo podobnym poziomie. Po prostu trafił nam się lepszy dzień w Jastrzębiu-Zdroju, co pozwoliło nam na ugranie jednego seta, ale niestety – za niego nie dostaje się punktów. Dziś było jeszcze gorzej – mówi przyjmujący BBTS-u.

Przyczyny porażki bielszczan Błoński upatruje w braku skutecznego i częstego ataku, który w jego zespole już od kilku spotkań nie funkcjonuje tak, jak należy. – Wydaje mi się, że w porównaniu z kędzierzynianami niewiele w tym elemencie zaprezentowaliśmy i to właśnie przesądziło o wyniku. Ponadto zepsuliśmy także bardzo duży odsetek zagrywek i nijak nie mogliśmy wyrządzić krzywdy przeciwnikowi tym komponentem. Jak wiadomo – bez tego gra się bardzo ciężko.

Przyjmujący BBTS-u nie ukrywa jednak, że jego zespół na pewno będzie szukał swojej szansy w nadchodzącym pojedynku z Treflem Gdańsk. – Od jutra trzeba zacząć myśleć o kolejnym przeciwniku – tym razem będą to gdańszczanie. Jest to dla nas bardzo istotny mecz, zresztą jak każdy inny. Mamy nadzieję, że na Pomorzu uda nam się zagrać lepsze spotkanie niż to dzisiejsze – zakończył Błoński.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved